Marathon Digital планує вдвічі наростити хешрейт

Marathon Digital планує вдвічі наростити хешрейт

Ініціатива вже повністю профінансована, і компанії не доведеться залучати додатковий капітал.

Компанія Marathon Digital, що займається видобутком біткоїнів, оголосила про збільшення показників хешрейту до 2024 року до 50 EH/s. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«З огляду на обсяг потужностей, які ми отримали після нещодавніх придбань, і швидкість хешування, ми вважаємо реальним подвоїти масштаб майнінгових операцій Marathon у 2024 році», - пояснив генеральний директор компанії Фред Тіль.

Він заявив, що ця мета вже повністю профінансована і фірмі вже не потрібно буде залучати додатковий капітал для досягнення цієї мети.

Серед нещодавніх придбань компанії - 200-мегаватний майнінговий центр, придбаний у Digital Applied за $87,3 млн, і два додаткові майнінгові майданчики загальною потужністю 390 МВт – у компанії Generate Capital за $179 млн у грудні минулого року.

Наразі Marathon може похвалитися хешрейтом у 24,7 EH/s, а найближчі конкуренти Core Scientific і Riot Platforms займають друге місце з показниками 16,9 EH/s і 12,4 EH/s відповідно, згідно з показниками Hashrate Index.

Якщо Marathon досягне своєї мети в 50 EH/s, це означатиме більш ніж 100% зростання хешрейту компанії з початку 2024 року.

Диверсифікація бізнесу

Майнінгова компанія Marathon Digital з метою диверсифікація бізнесу планує почати заробляти на теплі, що генерують пристрої для видобутку біткоїнів. Зокрема у Небрасці компанія збирається обігрівати теплиці й розводити креветок, використовуючи тепло від майнінгу біткоїнів як побічний продукт.

Як вважає Фред Тіль, завдяки цьому теплу можна розв'язати проблему з голодом у деяких регіонах світу.

Як відомо, використання тепла, що є побічним продуктом процесу майнінгу біткоїнів, стає все більш популярним способом підвищення енергоефективності та зниження впливу майнінгу на довкілля.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Найбільш перспективні майнінгові компанії

За думкою аналітиків Bernstein, інвесторам варто поспостерігати за такими майнінговими компаніями, як Riot Platforms і CleanSpark. На думку експертів, саме акції цих майнерів зростуть у ціні після халвінгу.

Аналітики також підтвердили свій прогноз щодо ціни біткоїна у $150 000 до кінця 2025 року.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024