Майнер Marathon буде вирощувати креветки

Майнер Marathon буде вирощувати креветки

Завдяки обладнанню для видобутку біткоїнів, компанія також зароблятиме на обігріві теплиць.

Майнінгова компанія Marathon Digital планує почати заробляти на теплі, що генерують пристрої для видобутку біткоїнів. Про це розповів генеральний директор фірми Фред Тіль, передає Bitcoin Magazine.

«Майнінг біткоїнів сам по собі робить щось дуже ефективне - виробляє тепло. 50% промислової енергії витрачається на опалення, тож уявіть, що ви могли б уловлювати тепло, яке видобувають майнери біткоїнів, і платити їм за це гроші. Це дозволило б субсидувати їх витрати на електроенергію».

Прикладом того, як Marathon планує використовувати тепло, яке виробляють його майнери, Тіль поділився під час спілкування з сенаторкою Синтією Ламміс на Саміті з питань Біткоїн-політики, що відбувся 9 квітня 2024 року у Вашингтоні.

«Одна з речей, яку ми робимо в Небрасці, - ми починаємо обігрівати теплиці й розводити креветок, використовуючи тепло від майнінгу біткоїнів як побічний продукт», – пояснив Тіль сенаторці Ламміс.

Він також додав, що завдяки цьому теплу можна розв'язати проблему з голодом у деяких регіонах світу.

Майнери – як постачальники тепла

Використання тепла, що є побічним продуктом процесу майнінгу біткоїнів, стає все більш популярним способом підвищення енергоефективності та зниження впливу майнінгу на довкілля. Майнінгові установки генерують значну кількість тепла через інтенсивне використання електроенергії та роботу високопотужного обладнання. Замість викиду цього тепла в атмосферу, його можна використовувати для опалення приміщень, тепличних комплексів або для гарячого водопостачання, що дозволяє значно зменшити енергетичні витрати.

Такі системи не тільки допомагають оптимізувати витрати на енергію, але й сприяють сталому розвитку, перетворюючи майнінг з енерговитратної операції на джерело корисного тепла.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Майнінг на звалищах

У пошуках альтернативних джерел енергії компанія Marathon Digital запустила пілотний проєкт з видобутку біткоїнів у американському штаті Юта. Він унікальний тим, що для майнінгу використовується метан, отриманий з відходів на сміттєзвалищах. У межах тесту фірма розгорнула обладнання потужністю 280 кіловатів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024