У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній

Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу.

Акції майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark виростуть після халвінгу, оскільки саме ці фірми є лідерами ринку з обсягу хешрейту. Про це йдеться у дослідженні брокера Bernstein, повідомляє CoinDesk.

Сьогодні акції майнінгових компаній продовжують відставати від курсу біткоїна, оскільки майбутній халвінг викликав занепокоєння інвесторів щодо прибутковості після того, як винагорода за видобутий блок скоротиться на 50%.

«Історично склалося так, що зростання ціни біткоїна завжди слідувало за халвінгом, а іноді й через кілька місяців після нього. Однак у поточному циклі 2024 року схвалення біржових біткоїн-фондів у січні призвело до сильного зростання курсу ще до халвінгу», – повідомляють аналітики Гаутам Чхугані та Махіка Сапра.

Експерти зауважили, що біткоїн подешевшав на 15% лише за останні 10 днів після зниження припливу коштів у біткоїн-ETF.

Брокер заявив, що очікує відновлення бичачої траєкторії біткоїна після халвінгу, як тільки майнери пристосуються до зниження винагороди, а надходження у біткоїн-ETF відновляться. Аналітики також підтвердили свій прогноз щодо ціни біткоїна у $150 000 до кінця 2025 року.

Яку ще компанію вважають перспективною

За даними іншої аналітичної компанії Benchmark, однією з найперспективніших майнінгових компаній сьогодні є Bitdeer. Річ у тім, що компанія розмістила свої пристрої в Сінгапурі, де вартість електроенергії лише $0,04 за кВт/год. До того ж компанія масштабувала свій бізнес у галузь штучного інтелекту.

Тому аналітики вважають, що акції BTDR сьогодні доволі привабливі, враховуючи великий розрив між їхньою дисконтною оцінкою та перспективами зростання компанії.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Халвінг та курс біткоїна

Попри очікування багатьох інвесторів, цього разу халвінг радикально не вплине на курс біткоїна. Такої думки тримаються аналітики компанії CryptoQuant. Ключовим фактором, що вплине на ціну біткоїна після цьогорічного халвінгу, стане збільшення попиту з боку інвесторів, які володіють значними обсягами BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024