Аналітики вважають Bitdeer найперспективнішим майнером

Аналітики вважають Bitdeer найперспективнішим майнером

Компанія не лише підготувалася до халвінгу, а й масштабувала свій бізнес.

У майнінговій компанії Bitdeer одні з найнижчих сукупних витрат на видобуток біткоїнів, що робить її найбільш конкурентоспроможною після халвінгу. Відповідний звіт надала компанія Benchmark, повідомляє Cointelegraph.

Потужності Bitdeer розташовані в Сінгапурі, де вартість електроенергії лише $0,04 за кВт/год. До того ж компанія масштабувала свій бізнес у галузь штучного інтелекту.

«Акції BTDR, на наш погляд, привабливі, враховуючи великий розрив між їхньою дисконтною оцінкою та перспективами зростання компанії», – написав аналітик компанії Марк Палмер.

Про компанію Bitdeer

Bitdeer – це компанія Джихана Ву, що займається майнінгом біткоїнів, виокремлена з китайської материнської компанії Bitmain, одного з найбільших у світі виробників обладнання для майнінгу біткоїнів.

Дата-центри Bitdeer розташовані по всьому світі. Компанія надає можливість орендувати обчислювальні потужності для майнінгу.

14 квітня компанія вийшла на біржу Nasdaq. Це стало можливим завдяки злиттю зі SPAC-компанією Blue Safari Group.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про готовність до халвінгу

Про те, що у Bitdeer найкращі шанси пережити халвінг, упевнені й аналітики фінансової компанії Cantor Fitzgeral. При цьому в 11 найбільших публічних біткоїн-майнерів можуть виникнути проблеми з прибутковістю в цей період.

Халвінг, який заплановано на квітень, означає, що винагорода майнерів за видобуток блоків скоротиться вдвічі. Хоча багато експертів ринку вважають таке скорочення пропозиції сприятливим для ціни біткоїна у довгостроковій перспективі, це також означає, що майнери з високими операційними витратами можуть постраждати. Ситуація лише погіршиться, якщо ціна біткоїна не досягне рівня, який дозволяє покрити ці витрати.

Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Влада Швеції звинуватила майнерів у несплаті податків Урядове розслідування показало, що компанії заборгували державі $90 млн. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Одразу після халвінгу запустять протокол Runes Активність навколо проєкту підштовхнула комісію за транзакції в мережі Біткоїна до $12,17. Володимир Гришенко 18 квітня 2024
Binance хоче повернутися до Індії Binance хоче повернутися до Індії До заборони Binance у країні вона займала близько 90% індійського ринку, що оцінювалось у $4 млрд. Володимир Гришенко 18 квітня 2024