Marathon Digital додають до індексу S&P SmallCap 600

Marathon Digital додають до індексу S&P SmallCap 600

На тлі позитивних новин акції майнінгової компанії злетіли на 18% за останню добу.

Вартість акцій майнінгової компанії Marathon Digital зросли на 18% після того, як було оголошено, що її включать до індексного фонду S&P SmallCap 600. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Індекс відстежує 600 американських компаній з ринковою капіталізацією від $1 млрд до $6,7 млрд. Marathon Digital замінить виробника систем опалення та вентиляції Aaon. Офіційне включення до індексу відбудеться 8 травня.

Marathon Digital додають до індексу S&P SmallCap 600
Динаміка акцій Marathon Digital за добу. Джерело: Yahoo Finance.

Ціна акцій Marathon Digital зросла 6 травня майже на 18% до $20,67. Попри цей сплеск, ціна акцій компанії впала на 9,86% з початку року. Включення компанії до індексу S&P SmallCap 600 може зробити її однією з найбільш впливових акцій індексу завдяки її ринковій капіталізації в $5,6 млрд та методу розрахунку індексу.

Marathon Digital також опублікує свої прибутки за перший квартал 9 травня, і аналітики очікують значного зростання доходів у річному обчисленні. Акції інших компаній, що займаються видобутком біткоїнів, таких як CleanSpark і TeraWulf, також продемонстрували позитивну динаміку 6 травня.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Про компанію Marathon Digital

Marathon Digital Holdings є однією з найбільших за ринковою капіталізацією майнінгових компаній у світі. Компанія управляє масштабними майнінговими об'єктами й використовує спеціалізоване обладнання та програмне забезпечення для видобутку біткоїнів.

Marathon Digital відома своїми сталими практиками, спрямованими на максимізацію хешрейту при мінімізації споживання енергії. Бізнес-стратегія Marathon Digital включає розширення майнінгових потужностей та підтримку надійного парку майнінгового обладнання. Її діяльність і стратегія як публічної компанії знаходяться під пильною увагою інвесторів та галузевих аналітиків.

Плани Marathon Digital

Менеджмент компанії має амбіційні плани на розвиток майнера на найближчі місяці. Marathon Digital оголосила про плани збільшення показників хешрейту до 2024 року до 50 EH/s. Ініціатива вже повністю профінансована, і компанії вже не потрібно буде залучати додатковий капітал.

Наразі Marathon має хешрейт у 24,7 EH/s, а найближчі конкуренти Core Scientific і Riot Platforms демонструють показники у 16,9 EH/s і 12,4 EH/s відповідно, згідно з показниками Hashrate Index.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024