Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку

Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку

Курс BTC знаходиться у боковому тренді після підвищення облікових ставок центробанками.

Курс біткоїна за останній тиждень знизився на 1,4% та наразі складає $29 100. BTC корегується після підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) та Європейським центробанком (ЄЦБ).

У першій половині тижня біткоїн впав нижче $28 000, але потім відновив свої позиції й наразі торгується вище за $29 000. Чимало аналітиків вважає, що регулятори більше не підвищуватимуть ставки цього року.

Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Тим часом банківська криза у США не вщухає. Акції ще одного банку PacWest впали на 70% за останні п’ять днів. Досить вірогідно, що його активи будуть викуплені, або федеральні установи намагатимуться його врятувати через надання додаткового фінансування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Попри низку важливих подій на ринку, біткоїн продовжує знаходитися у боковому тренді між основними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Рішення щодо ставок уже були враховані ринком, тож вони не призвели до виходу з цього коридору.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у понад 90% регулятор припинить стримувальну грошово-кредитну політику. За таких умов біткоїн може отримати значний імпульс до подальшого зростання, адже у разі перевищення рівня у $30 000 наступний рівень опору знаходиться у районі $38 000-40 000.

Банківська криза у США

Банківська криза у США розпочалася у березні цього року після банкрутства низки банків, що були пов’язані з цифровими активами: Silvergate, Silicon Valley Bank та Signature Bank. У квітні на межі банкрутства опинився First Republic Bank, активи якого були продані JPMorgan Chase. Цього тижня криза охопила й PacWest, що створює додаткові ризики. Значна частка капіталу традиційно перетікає до BTC під час банківської нестабільності.

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023