Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку

Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку

Курс BTC знаходиться у боковому тренді після підвищення облікових ставок центробанками.

Курс біткоїна за останній тиждень знизився на 1,4% та наразі складає $29 100. BTC корегується після підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою (ФРС) та Європейським центробанком (ЄЦБ).

У першій половині тижня біткоїн впав нижче $28 000, але потім відновив свої позиції й наразі торгується вище за $29 000. Чимало аналітиків вважає, що регулятори більше не підвищуватимуть ставки цього року.

Курс біткоїна за тиждень: корекція на ринку
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

Тим часом банківська криза у США не вщухає. Акції ще одного банку PacWest впали на 70% за останні п’ять днів. Досить вірогідно, що його активи будуть викуплені, або федеральні установи намагатимуться його врятувати через надання додаткового фінансування.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Технічний аналіз

Попри низку важливих подій на ринку, біткоїн продовжує знаходитися у боковому тренді між основними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Рішення щодо ставок уже були враховані ринком, тож вони не призвели до виходу з цього коридору.

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у понад 90% регулятор припинить стримувальну грошово-кредитну політику. За таких умов біткоїн може отримати значний імпульс до подальшого зростання, адже у разі перевищення рівня у $30 000 наступний рівень опору знаходиться у районі $38 000-40 000.

Банківська криза у США

Банківська криза у США розпочалася у березні цього року після банкрутства низки банків, що були пов’язані з цифровими активами: Silvergate, Silicon Valley Bank та Signature Bank. У квітні на межі банкрутства опинився First Republic Bank, активи якого були продані JPMorgan Chase. Цього тижня криза охопила й PacWest, що створює додаткові ризики. Значна частка капіталу традиційно перетікає до BTC під час банківської нестабільності.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023