Курс біткоїна за тиждень: на ціну тисне Європарламент

Курс біткоїна за тиждень: на ціну тисне Європарламент

На ринку біткоїна спостерігається корекція під впливом регуляторних рішень.

Курс біткоїна відносно долара США за останні сім днів знизився на 8,2% і складає наразі $28 100. Негативний тренд посилився після ухвалення ініціативи MiCA (Markets in Crypto-Assets) парламентом ЄС.

Початок тижня виявився досить позитивним для біткоїна на фоні розблокування коштів клієнтів Paxful та зростання вартості акцій публічних майнерів. Проте згодом оптимізм інвесторів дещо знизився внаслідок планів біржі Coinbase залишити американську юрисдикцію.

Курс біткоїна за тиждень: на ціну тисне Європарламент
Курс BTC/USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Але головною негативною новиною стало ухвалення напередодні законодавчої ініціативи MiCA у ЄС, що посилює тиск на біржі та інших учасників ринку. Динаміка курсу вказує на те, що такі регуляторні кроки повною мірою ринок не врахував.

Технічний аналіз

Рівень опору в районі $30 000 у черговий раз виявився вагомим бар’єром для BTC. Значна кількість коротко- та середньострокових власників монет зафіксували прибуток, та ведмежий тиск на ринок посилився.

У той самий час досить сильний рівень підтримки спостерігається на рубежі в $25 000, що посилює вірогідність бокового руху ціни BTC найближчими днями. Поновлення бичачого ралі стане можливим після припливу додаткових інвестицій з боку китів та інституційних інвесторів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка від початку року

Від початку року ринковий курс біткоїна зріс приблизно на 70%. Вартість активу значно зростала у січні й березні, а у лютому та квітні (принаймні за перші три тижні) вона консолідується. Біткоїн залишається найприбутковішим активом порівняно з іншими альтернативами як в абсолютному, так і відносному (скорегованому на ризик) вимірами.

Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн. Володимир Гришенко 02 червня 2023