Курс біткоїна за тиждень: новий 10-місячний максимум

Курс біткоїна за тиждень: новий 10-місячний максимум

Вартість головного цифрового активу зростає завдяки китам та даним щодо інфляції у США.

Курс біткоїна зріс на 10,2% за останні сім днів. Головний цифровий актив торгується у районі $30 800, що відповідає максимальному рівню з червня 2022 року.

На початку тижня потужного імпульсу курсу біткоїна надали кити, які провели 11 великих транзакцій на понад 22 000 BTC. Завдяки цьому актив подолав головний рівень опору в $30 000, що сформувався ще минулого року.

Курс біткоїна за тиждень: новий 10-місячний максимум
Курс BTC/USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Дані зі споживчої інфляції у США, що були оприлюднені 12 квітня, виявилися оптимістичнішими за прогнози експертів. Індекс споживчих цін зріс на 5% у річному вимірі порівняно з очікуваннями в 5,2%.

Політика регуляторів

Уповільнення інфляції та реальні загрози рецесії (особливо на фоні банківської кризи у США та світі) підвищують ймовірність зміни грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи (ФРС) найближчим часом.

Консенсус-прогноз експертів засвідчує, що регулятор може ще раз підвищити ставки на 25 б. п., після чого вони, вірогідно, оновлять максимум. До кінця року ФРС може перейти до стимулюючої політики, що надасть імпульс біткоїну як центру поглинання надлишкової ліквідності.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка попередніх тижнів

Попри зростання від початку року на понад 80%, біткоїн знаходився у боковому тренді протягом останніх двох тижнів. Актив не міг подолати рівень опору в $30 000 через ринкову невизначеність. Проте активність ходлерів та інституційних інвесторів створили передумови для цінового ралі останніми днями.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023