Курс біткоїна за тиждень: стабілізація та флет на ринку

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація та флет на ринку

Попри низку важливих подій у світі, курс BTC залишається досить стабільним.

За останні сім днів курс біткоїна відносно долара коливався у боковому тренді й наразі перевищує $27 800. Про це свідчать дані CoinGecko.

Подальшому зростанню біткоїна завадила інформація щодо можливих додаткових регуляторних заходів проти Binance та її гендиректора Чанпена Чжао. Проте стабільне акумулювання монет MicroStrategy та лояльність ходлерів не дали розвинутися FUD.

Курс біткоїна за тиждень: стабілізація та флет на ринку
Курс BTC/USD за останні сім днів. Джерело: CoinGecko.

Провідні світові бренди також активно інтегрують біткоїн-платежі у свою діяльність. Проте призупинення сервісу обміну біткоїнів Paxful не дозволяє поки що бикам розвинути свій успіх. Останніми днями на ринку сформувалася стабільна рівновага. Більшість інвесторів також очікують даних з ринку праці США, що мають бути оприлюднені сьогодні.

Технічний аналіз

Технічні індикатори засвідчують високу ймовірність того, що ключові рівні підтримки й опору будуть протестовані вже найближчим часом. Хоча рівні підтримки й опору ($24 000-25 000 та $30 000 відповідно) залишаються досить сильними, лінії Болінджера вказують на високу ймовірність значного руху ціни найближчим часом.

Можливо, статистичні та регуляторні новини послугують таким імпульсом для курсу активу у коротко- та середньостроковій перспективі. У разі, якщо учасники ринку отримають додаткові сигнали щодо перегляду політики Федеральної резервної системи (ФРС), це може слугувати потужним імпульсом для зростання курсу BTC.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка від початку року

Біткоїн залишається одним із найприбутковіших активів щодо своєї капіталізації від початку року. Так, курс BTC відносно долара США зріс на понад 67% від початку січня. Загальний консенсус серед експертів свідчить про те, що ведмежий ринок залишився у минулому, й наразі відбувається стале відновлення вартості BTC. За останній місяць курс головного цифрового активу зріс приблизно на 20%.

Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023