У Киргизстані лише одна офіційна майнінгова компанія

У Киргизстані лише одна офіційна майнінгова компанія

Майнерам складно працювати в країні через обмеження, пов'язані з енергетичною кризою.

Станом на зараз у Киргизстані офіційно працює лише одна майнінгова компанія. Про це під час засідання парламенту заявив міністр енергетики Таалайбек Ібраєв, пише K-News.

Сьогодні у парламенті Киргизстану відбувається засідання, присвячене підготовці до опалювального сезону. У зв'язку з цим депутати порушили питання про тариф на електроенергію, діяльність майнінг-компаній та їхню кількість у країні.

«У нас офіційно працює лише одна майнінг-компанія у Кеміні, яка імпортує електроенергію. Киргизстан бере за транзит гроші, вони сплачують податки. Вони спожили 17 млн 200 кВт, 4 млн 900 тисяч ми отримали за транзит», – пояснив міністр.

Депутати відреагували на це негативно, наголосивши, що таке споживання «занадто велике». Вони запропонували позбавити підприємство доступу до електроенергії, перенаправивши потужності, що звільнилися, «на забезпечення підприємств і громадян».

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чим відома майнінгова компанія в Кеміні

Влітку цього року в ЗМІ було опубліковано розслідування діяльності майнінг-ферми в Кеміні на тлі енергетичної кризи в Киргизстані. З'ясувалося, що підприємство споживало електроенергію із загальної мережі у великих обсягах. Після розслідування компанія вирішила закуповувати електроенергію у Казахстані.

Однак у сусідній країні цю інформацію не підтвердили. У Казахстані заявили, що не домовлялися про жодні поставки електроенергії майнінговим компаніям з Киргизстану, але готові обговорити це питання.

«Майнінгові» плани Киргизстану

У Киргизстані на Камбаратинській ГЕС планують встановити майнінгове обладнання вартістю $20 млн. Устаткування використовуватимуть для того, щоб держава не втрачала прибутку через виробництво надлишкової електроенергії, яку раніше не було куди направляти.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024