ФБР застерігає від використання незареєстрованих BTC-сервісів

ФБР застерігає від використання незареєстрованих BTC-сервісів

Правоохоронці закликали американців користуватися послугами компаній, які дотримуються правил боротьби з відмиванням коштів.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США застерігає американців від використання незареєстрованих криптовалютних сервісів, які не пройшли процедуру «Знай свого клієнта» (KYC). Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Правоохоронці у відповідному оголошенні закликали американців співпрацювати лише з зареєстрованими компаніями, що надають грошові послуги (MSB) та дотримуються правил боротьби з відмиванням коштів (AML). ФБР заявляє, що недотримання цих вимог може призвести до фінансових збоїв під час правоохоронних заходів, особливо якщо кошти будуть змішані з незаконно отриманими грошима.

У попередженні пояснюється, що сервіси, які свідомо сприяють незаконним транзакціям або порушують федеральне законодавство, підлягають розслідуванню правоохоронними органами, і що особи, які користуються такими сервісами, можуть втратити доступ до своїх коштів під час проведення правоохоронних операцій.

Злочинні асоціації

Попри значні переваги, які пропонує Біткоїн, його продовжують помилково асоціювати зі злочинними діяннями. На відміну від традиційних фінансових систем, які часто вимагають ідентифікації та розкриття особистих даних, Біткоїн надає свободу та відносну анонімність своїм користувачам. Вона досягається шляхом використання псевдонімів та шифрування, що ускладнює відстеження транзакцій. Однак варто зауважити, що всі транзакції зберігаються в публічному реєстрі – блокчейні, який може бути проаналізований і згодом деанонімізований.

Злочинці почали це усвідомлювати й намагаються використовувати у своїй діяльності не BTC, а більш анонімну готівку. Це підтверджують і дослідження. Зокрема, обсяги незаконних операцій із використанням біткоїна значно знизилися за останні сім років.

Чи є Біткоїн анонімним?
Чи є Біткоїн анонімним?
Біткоїн не є повністю анонімним. Насправді він псевдоанонімний, тому що кожен ко...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Боротьба з біткоїн-сервісами

Боротьба проти анонімності стає у США масовою. Нещодавно за звинуваченнями з боку Міністерства юстиції США були заарештовані засновники орієнтованого на конфіденційність гаманця Samourai Wallet Кеонн Родрігес і Вільям Лонерган Гілл.

Звинувачення ґрунтуються на твердженнях, що Родрігес і Гілл через свою компанію сприяли проведенню незаконних транзакцій на суму понад $2 млрд і відмили понад $100 млн.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024