Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Tesla не витрачає біткоїни, заарештовані засновники Samourai Wallet, ЄС бореться з анонімністю Біткоїн-сфери, Майкл Сейлор продає акції MicroStrategy, виробник м’яса в США накопичує BTC, на аукціонах продали блокнот із закликом «Buy Bitcoin» та «епічний сатоші».

Біткоїн-запаси Tesla залишаються недоторканними

Автогігант та лідер з виробництва електромобілів Tesla продовжує тримати на своєму балансі біткоїни, свідчать дані фінансової звітності компанії за перший квартал 2024 року.

Зокрема, у документах повідомляється, що компанія продовжує тримати на своєму балансі цифрові активи на суму $184 млн. Попри те, що ціна біткоїна тільки з початку року зросла більш ніж на 72%, вартість активів компанії залишається незмінною вже довгий час завдяки тому, що нереалізовані прибутки не потрібно реєструвати.

Засновників Samourai Wallet арештували

Засновники орієнтованого на конфіденційність біткоїн-гаманця Samourai Wallet Кеонн Родрігес і Вільям Лонерган Гілл були заарештовані через звинувачення у відмиванні грошей і веденні неліцензійного бізнесу з переказу грошей.

Звинувачення ґрунтуються на твердженнях, що Родрігес і Гілл через свою компанію Samourai Wallet сприяли проведенню незаконних транзакцій на суму понад $2 млрд і відмили понад $100 млн, отриманих злочинним шляхом.

У ЄС намагаються знизити анонімність Біткоїн-індустрії

Європейський парламент ухвалив пакет законів, які прагнуть знизити анонімність Біткоїн-індустрії у межах посилення боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

Нові закони гарантують, що журналісти, представники громадських організацій, компетентні та наглядові органи матимуть прямий та вільний доступ до інформації про бенефіціарних власників, що міститься в національних реєстрах. Окрім поточної інформації, реєстри також включатимуть дані за щонайменше останніх п'ять років.

Майкл Сейлор продав акції MicroStrategy на $373 млн

Засновник компанії MicroStrategy Майкл Сейлор продав 370 000 акцій фірми на загальну суму $372,7 млн за чотири місяці цього року.

Сейлор є найбільшим акціонером MicroStrategy з пакетом акцій класу B вартістю близько $2,3 млрд. Наприкінці 2023 року Сейлор володів ще 400 000 акцій класу А завдяки опціону, який він отримав у 2014 році. Саме ці акції він зараз і продає.

Американський виробник м’яса вирішив накопичувати BTC

Американський виробник м’яса Beck & Bulow оголосив про своє рішення приймати біткоїн як оплату в інтернеті та в магазинах, а також включити його у свою пенсійну програму для співробітників.

Компанія також взяла на себе зобов'язання зберігати біткоїн і доходи, отримані в біткоїнах, у своїх резервах протягом невизначеного терміну. Крім того, вона збирається конвертувати 20% своїх активів в BTC для зберігання на своїх казначейських рахунках.

Блокнот із закликом «Buy Bitcoin» продали за 16 BTC

Оригінальний блокнот із закликом «Buy Bitcoin» продали на онлайн-аукціоні 25 квітня, який відбувся на платформі Scarce City, за 16 BTC (понад $1 млн).

Цей раритет купив користувач, відомий серед Біткоїн-ком’юніті під ніком Squirrekkywrath. Новий власник напису-мему є ветераном Біткоїн-індустрії.

«Епічний сатоші» продали за 33 BTC

Майнінговий пул ViaBTC продав на аукціоні «епічний сатоші» за 33,3 BTC, що еквівалентно більше ніж $2,1 млн. «Епічний сатоші» - це перший сатоші кожної епохи халвінгу. Він видобувається приблизно раз на чотири роки.

Аукціон був проведений на біржовій платформі CoinEx. Він розпочався зі ставки в 1 BTC, а в процесі торгів ціна піднялася.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024