Біткоїн-запаси Tesla залишаються недоторканними

Біткоїн-запаси Tesla залишаються недоторканними

Згідно з даними Bitcoin Treasuries, виробник електрокарів володіє понад 9720 BTC.

Автогігант та лідер з виробництва електромобілів Tesla продовжує тримати на своєму балансі біткоїни. Про це свідчать дані фінансової звітності компанії за перший квартал 2024 року.

Біткоїн-запаси Tesla залишаються недоторканними
Активи Tesla станом на перший квартал 2024 року. Джерело: офіційний сайт.

Зокрема, у документах повідомляється, що компанія продовжує тримати на своєму балансі цифрові активи на суму $184 млн. Попри те, що ціна біткоїна тільки з початку року зросла більш ніж на 72%, вартість активів компанії залишається незмінною вже довгий час завдяки тому, що нереалізовані прибутки не потрібно реєструвати.

Як відомо, Tesla спочатку придбала біткоїни на суму в $1,5 млрд у лютому 2021 року, що підштовхнуло ціну головного цифрового активу до нових максимумів. Проте у квітні 2021 року компанія спочатку скоротила свою позицію на 10%, щоб забезпечити виторг у розмірі $272 млн, а вже у липні продала переважну більшість своїх біткоїн-активів.

Згідно з даними Bitcoin Treasuries, Tesla наразі володіє понад 9720 BTC.

Курс біткоїна та акцій Tesla

Станом на зараз ціна біткоїна перевищила ціну акцій Tesla (TSLA) за останні п'ять років у відсотковому вираженні. Виробник електромобілів також втратив потенційний прибуток у розмірі $1,27 млрд після продажу значної частини своїх запасів BTC у 2022 році.

За останні п'ять років ціна біткоїна зросла на понад 1180%, а ціна акцій Tesla – на понад 806%, згідно з даними TradingView.

Якщо розглядати менші часові горизонти, то за останній рік, зокрема, прибутковість біткоїна також перевершила прибутковість TSLA: біткоїн виріс на 139%, в той час, як вартість Tesla впала більш ніж на 11%. З початку року курс BTC виріс на 49%, а ціна акцій Tesla впала на 42%.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани Ілона Маска на біткоїни

Американський мільярдер та голова корпорацій Tesla та SpaceX Ілон Маск, у планах якого заселити планету Марс, заявив, що не проти, щоб перші поселенці використовували там біткоїн як валюту. Він погодився з Біткоїн-розробником Меттом Коралло в тому, що питання повільної швидкості транзакцій можна розв'язати за допомогою локалізованої мережі Lightning Network.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024