Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни

Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни

Великий майнер фіксує прибуток на виході з ведмежого ринку.

Велика майнінгова компанія Marathon Digital продала на початку лютого 1500 BTC. Це перший продаж монет майнером за два роки, повідомляє Bloomberg.

Компанія дочекалася виходу зі стадії капітуляції (коли ринкова ціна опускалася нижче за ціну реалізації) та продала частину своїх монет. Менеджмент повідомляє, що Marathon Digital потрібні кошти для покриття операційних витрат.

Marathon Digital вперше за два роки продав біткоїни
Індекс акцій майнінгових компаній. Джерело: Bloomberg.

Компанія не виключає ще низки продажів монет у наступні місяці. Все буде залежати від ринкового курсу BTC та фінансових потреб майнера. Акції компанії зросли на 77% протягом січня у відповідь на зміну цінового тренду біткоїна.

Резерви Marathon Digital

Менеджмент Marathon Digital продемонстрував грамотний стратегічний підхід щодо планування своєї операційної діяльності. Зокрема компанія уникнула продажу монет під час ведмежого ринку.

Навпаки, вона накопичила додаткові коїни, а її загальні резерви досягли 11 418 BTC, що робить її другим корпоративним власником біткоїнів у світі після MicroStrategy. Marathon Digital також активно скуповував майнінгове обладнання в інших компаній.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Динаміка BTC у січні

Січень став найуспішнішим місяцем для BTC з жовтня 2021 року. За підсумками місяця вартість біткоїна зросла на 38%. Майнери подолали період збитковості, а їхні акції продемонстрували зростання на 50% і більше.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023