Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року

Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року

Біткоїн стрімко відновлює позиції, що були втрачені під час ведмежого ринку.

Від початку 2023 року курс біткоїна зріс на 38% відносно долара США, що є найкращим показником з жовтня 2021 року. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Головними чинниками зростання вартості активу стали збільшення попиту серед приватних та інституційних інвесторів, а також ліквідація коротких позицій трейдерів. Їхні збитки від примусового закриття угод на продаж склали $495 млн.

Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року
Динаміка ліквідацій на ринку біткоїна. Джерело: Glassnode

Позитивна динаміка курсу також дозволила перевищити ціну реалізації, яка відображає вартість монет під час їхнього останнього переказу мережею. Наразі 70% загальної пропозиції BTC генерує прибуток для своїх власників.

Попит на біржові послуги

Після колапсу однієї з найбільших бірж FTX та нової хвилі відтоку монет з бірж, ситуація стабілізувалася на початку 2023 року. Наразі 35% від усіх транзакцій припадає на біржову діяльність.

Загальний баланс BTC на всіх біржах зараз становить 2,25 млн коїнів (11,7% від загальної пропозиції), що відповідає мінімуму з лютого 2018 року. Зростання частки позабіржових операцій традиційно слугує бичачим сигналом.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Попит з боку мільйонерів

Протягом останніх місяців спостерігається значне зростання попиту на BTC з боку доларових мільйонерів. Близько 82% інвесторів з високим доходом замовляють консультаційні послуги щодо вкладень капіталу в біткоїн. Попит та позитивні очікування серед цієї категорії власників також сприяють відновленню ринку.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023