Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року

Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року

Біткоїн стрімко відновлює позиції, що були втрачені під час ведмежого ринку.

Від початку 2023 року курс біткоїна зріс на 38% відносно долара США, що є найкращим показником з жовтня 2021 року. Про це повідомляє аналітична компанія Glassnode.

Головними чинниками зростання вартості активу стали збільшення попиту серед приватних та інституційних інвесторів, а також ліквідація коротких позицій трейдерів. Їхні збитки від примусового закриття угод на продаж склали $495 млн.

Січень став найкращим місяцем для BTC з 2021 року
Динаміка ліквідацій на ринку біткоїна. Джерело: Glassnode

Позитивна динаміка курсу також дозволила перевищити ціну реалізації, яка відображає вартість монет під час їхнього останнього переказу мережею. Наразі 70% загальної пропозиції BTC генерує прибуток для своїх власників.

Попит на біржові послуги

Після колапсу однієї з найбільших бірж FTX та нової хвилі відтоку монет з бірж, ситуація стабілізувалася на початку 2023 року. Наразі 35% від усіх транзакцій припадає на біржову діяльність.

Загальний баланс BTC на всіх біржах зараз становить 2,25 млн коїнів (11,7% від загальної пропозиції), що відповідає мінімуму з лютого 2018 року. Зростання частки позабіржових операцій традиційно слугує бичачим сигналом.

Основні свічкові патерни (бичачі)
Основні свічкові патерни (бичачі)
Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може...
Huobi Global 21 листопада 2022

Попит з боку мільйонерів

Протягом останніх місяців спостерігається значне зростання попиту на BTC з боку доларових мільйонерів. Близько 82% інвесторів з високим доходом замовляють консультаційні послуги щодо вкладень капіталу в біткоїн. Попит та позитивні очікування серед цієї категорії власників також сприяють відновленню ринку.

Читайте також: Що таке Біткоїн?

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024