Основні свічкові патерни (бичачі)

Основні свічкові патерни (бичачі)

Інвестору-початківцю величезна різноманітність і складність патернів свічок може здатися приголомшливою. Однак, здатність розпізнавати різні патерни може дати вам уявлення про рух ціни, що допоможе вам краще спланувати свої наступні кроки.

Тільки ви навчитеся розпізнавати базові патерни, ви зможете краще передбачати майбутні ціни, тенденції та загальну ринкову динаміку. Іншими словами, у вас буде більше можливостей для здійснення прибуткових угод за мінімального ризику.

У цьому гайді описані найважливіші патерни для ознайомлення з бичачим ринком. Як і у випадку з новим видом спорту, спочатку ви вивчаєте основи, а потім складніші рухи даються вам природним чином.

П’ять бичачих свічкових патернів

Розгляньмо прості патерни японських свічок, які повинен знати кожен трейдер. У цьому гайді ми зосередимося на бичачих патернах.

1. Три білих солдати

Солдати

Характеристика: Цей патерн складається з трьох зелених свічок усередині низхідного тренду (кілька червоних свічок поспіль). Ці три послідовні свічки відкриваються і закриваються одна за одною, причому кожна нова свічка розташовується вище за попередню. Крім того, свічки практично не мають нижніх ґнотів (тонких ліній), а це означає, що бики утримують ціну у верхній частині діапазону протягом певного часового інтервалу.

Що означає: Три білих солдати – дуже бичачий сигнал, що вказує на сильний купівельний тиск. Розмір свічок вказує на силу цього тиску – чим більші свічки, тим сильніший тиск.

2. Бичачий молот

Молот

Характеристика: Цей патерн характеризується довгим ґнотом унизу і коротким тілом вгорі, що нагадує форму молотка. Тіло часто взагалі не має верхнього гнота. Хоча «Бичий молот» – це лише односвічний патерн, все ж таки важливо дочекатися підтвердження зміни напрямку при відстеженні бичачих свічок.

Що означає: Оскільки «Бичачий Молот» вказує на ймовірне дно тренда, тренд може розвернутися, і ціна, можливо, переключиться на висхідний шлях. Цей патерн показує, що ведмеді штовхають ціну вниз лише для того, щоб змінити рух ціни під своїм купівельним тиском.

3. Бичаче поглинання

Поглинання

Характеристика: Цей патерн складається з двох свічок, які з’являються у нижній частині низхідного тренду. Перша свічка червона, а друга зелена, причому остання поглинає першу. У традиційних фінансах між двома свічками зазвичай є розрив. Однак на ринку біткоїна зазвичай немає розриву, оскільки він працює цілодобово та без вихідних. Таким чином, ідентичне дно кваліфікується як патерн «бичачого поглинання».

Що означає: бичаче поглинання вказує на посилення купівельного тиску. Це також може бути початком висхідного тренду, оскільки покупці підштовхують ціну вище. Але зверніть увагу, що цей патерн недійсний у бичачому тренді. Натомість ви можете використовувати його тільки тоді, коли він з'являється у нижній частині тренду.

4. Метод трьох зростаючих

Зростання

Характеристика: Свічковий патерн «Метод трьох зростаючих характеризується трьома короткими ведмежими свічками всередині двох великих бичачих свічок.

Що означає: цей свічковий патерн сигналізує про те, що бики зберігають контроль над ринком, попри тиск з боку ведмедів. Зверніть увагу, що це не ознака дна чи розвороту, а скоріше патерн продовження бичачого тренду.

5. Ранкова зірка

Зірка

Характеристика: патерн «Ранкова зірка» складається з трьох свічок, що утворюють U-подібну форму: перша – велика ведмежа денна свічка в нижній частині низхідного тренду, друга – маленька ведмежа свічка, а остання – велика зелена денна свічка. Зверніть увагу, що друга свічка зазвичай має довгі тіні та маленьке тіло, що робить патерн бичачим розворотом, який з'являється в нижній частині низхідного тренда.

Що означає: цей патерн вказує на те, що продавці втратили темп, а покупці взяли під контроль ціну при висхідному тренді. Таким чином, ви можете очікувати, що поточний тренд завершиться, а третя свічка сигналізує про висхідний тренд.

Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами У міру того, як Біткоїн стає все більш інтегрованим у повсякденне життя, ознайомтеся з деякими простими порадами, які допоможуть зберегти ваш біткоїн під час подорожей. Unchained Capital 18 травня 2024
Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Як використовувати мультипідпис, щоб усунути окремі точки відмови та підвищити безпеку ваших біткоїн-активів. Unchained Capital 05 травня 2024
Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Отримавши важко зароблену винагороду за видобуток біткоїна, майнери повинні вирішити, як зберігати свої прибутки. Це докладний посібник із самостійного зберігання для тих, хто забезпечує роботу мережі Біткоїна. Unchained Capital 28 квітня 2024