Понад 80% мільйонерів цікавляться Біткоїном

Понад 80% мільйонерів цікавляться Біткоїном

Інтерес до вкладень у BTC зростає на фоні виходу з ведмежого ринку.

За останній рік близько 82% доларових мільйонерів замовляли консультаційні послуги щодо можливого інвестування у біткоїн. Про це йдеться у січневому звіті консалтингової компанії deVere Group.

Традиційно ця категорія інвесторів більш консервативна, адже вона зосереджена на зберіганні раніше накопиченого капіталу. Проте серед них зростає розуміння переваг біткоїна у сучасному глобальному світі зі значними макроекономічними ризиками.

Головними перевагами біткоїна як інвестиційного активу мільйонери вважають його децентралізацію, стабільну роботу, а також цифрові та наддержавні характеристики. BTC розглядається переважно як актив для довгострокових вкладень.

Позитивна динаміка

Попри ведмежий ринок, що спостерігався протягом усього 2022 року, експерти deVere Group відзначають прогрес, що був досягнутий за останні кілька років. Адже лише 73% мільйонерів цікавилися інвестуванням у BTC у 2020 році під час зростання ринку.

Інша консалтингова компанія PwC повідомляє, що вже третина традиційних хедж-фондів інвестувала хоча б частину свого капіталу в BTC. Цей тренд може посилитися найближчим часом у зв’язку зі стрімким відновленням курсу біткоїна від початку року (+38%).

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит інституціоналів

Інституційні інвестори активно вкладають кошти у біткоїн на цьому етапі. Близько 85% від загального обсягу операцій від початку року припадало саме на них. Зважаючи на значні обсяги капіталу в інституціоналів, їхній попит може сприяти формуванню нового бичачого тренду.

Читайте також: Що варто знати про Біткоїн?

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023