Понад 80% мільйонерів цікавляться Біткоїном

Понад 80% мільйонерів цікавляться Біткоїном

Інтерес до вкладень у BTC зростає на фоні виходу з ведмежого ринку.

За останній рік близько 82% доларових мільйонерів замовляли консультаційні послуги щодо можливого інвестування у біткоїн. Про це йдеться у січневому звіті консалтингової компанії deVere Group.

Традиційно ця категорія інвесторів більш консервативна, адже вона зосереджена на зберіганні раніше накопиченого капіталу. Проте серед них зростає розуміння переваг біткоїна у сучасному глобальному світі зі значними макроекономічними ризиками.

Головними перевагами біткоїна як інвестиційного активу мільйонери вважають його децентралізацію, стабільну роботу, а також цифрові та наддержавні характеристики. BTC розглядається переважно як актив для довгострокових вкладень.

Позитивна динаміка

Попри ведмежий ринок, що спостерігався протягом усього 2022 року, експерти deVere Group відзначають прогрес, що був досягнутий за останні кілька років. Адже лише 73% мільйонерів цікавилися інвестуванням у BTC у 2020 році під час зростання ринку.

Інша консалтингова компанія PwC повідомляє, що вже третина традиційних хедж-фондів інвестувала хоча б частину свого капіталу в BTC. Цей тренд може посилитися найближчим часом у зв’язку зі стрімким відновленням курсу біткоїна від початку року (+38%).

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит інституціоналів

Інституційні інвестори активно вкладають кошти у біткоїн на цьому етапі. Близько 85% від загального обсягу операцій від початку року припадало саме на них. Зважаючи на значні обсяги капіталу в інституціоналів, їхній попит може сприяти формуванню нового бичачого тренду.

Читайте також: Що варто знати про Біткоїн?

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023