Інституціонали активно скуповують BTC

Інституціонали активно скуповують BTC

Попит американських компаній надає імпульсу курсу біткоїна.

Близько 85% торговельного обсягу операцій з біткоїном від початку року припадає на інституційних інвесторів. Про це йде мова у звіті Matrixport.

Найбільшу активність демонструють американські інституційні інвестори, що сприяє сталому зростанню ринкової вартості BTC протягом останнього місяця. Аналітики позитивно оцінюють вплив інституціоналів на довгострокові позиції головного цифрового активу.

Інституціонали активно скуповують BTC
Динаміка курсу BTC/USD за останній місяць. Джерело: TradingView

Від початку року фіатна вартість BTC зросла на понад 38%, що значно випереджає показники фондових індексів чи традиційних фінансових інструментів. Висока дохідність може сприяти залученню нових інституційних інвесторів у найближчі місяці.

Настрої на ринку

Відновлення позицій біткоїна вище за ціну реалізації (яка складає близько $20 000) призводить до серйозної зміни настроїв серед інвесторів. Індекс жадібності та страху досяг 55, що відповідає помірному рівню жадібності.

Отже, учасники ринку очікують на подальше зростання вартості активу, але їхній оптимізм не досягає максимуму, як під час буму наприкінці 2021 року. Також варто зазначити, що ведмежі стратегії інституціоналів (наприклад, продаж BTC Terra під час кризи або продаж 75% монет Tesla у другому кварталі попереднього року) сприяли більшій глибині спаду на ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інвестиції інституціоналів

Менеджмент Tesla вже протягом двох кварталів утримується від продажу біткоїнів. Тим часом засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло інвестували у придбання найбільшої у світі мережі біткоїн-банкоматів Genesis Coin (понад 12 000 терміналів). Отже, інтерес до довгострокового інвестування в BTC і Біткоїн-інфраструктуру зростає.

Читайте також: Основне про Біткоїн

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023