У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

Засновники компанії Bitstop тепер контролюють 35% американського ринку біткоїн-банкоматів.

Засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin. Деталі угоди наводить Bitcoin Magazine із посиланням на прес-релізи сторін.

Ендрю Бернард стане новим генеральним директором, а Дуглас Карілло – директором зі стратегічного розвитку. Засновник Genesis Coin Еван Роуз буде виконувати функції технічного консультанта.

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник
Сторони угоди. Джерело: Yahoo Finance

Genesis Coin та Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Повідомляється про плани подальшого розвитку мережі. Сторони не розголошують деталі придбання бізнесу.

Глобальна мережа біткоїн-банкоматів

США залишаються беззаперечним світовим лідером за кількістю біткоїн-банкоматів. На сьогодні у країні нараховується майже 34 000 таких терміналів. До п’ятірки лідерів також входять Канада (2635), Іспанія (268), Австралія (240) та Польща (223).

В Україні наразі нараховується 36 біткоїн-банкоматів, а розвиток мережі уповільнився останнім часом через збройну агресію РФ. Ці термінали користуються популярністю через їхню зручність та можливість анонімного придбання BTC без KYC-верифікації.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка під час ведмежого ринку

Кількість біткоїн-банкоматів у світі продовжувала зростати останні пів року попри глибоку фазу ведмежого ринку, але темпи були невисокими. За шість місяців у світі з’явилися 94 термінали, у той час, як за першу половину 2022 року було відкрито понад 4000 біткоїн-банкоматів.

Читайте також: Біткоїн - гарна інвестиція?

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023