У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

Засновники компанії Bitstop тепер контролюють 35% американського ринку біткоїн-банкоматів.

Засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin. Деталі угоди наводить Bitcoin Magazine із посиланням на прес-релізи сторін.

Ендрю Бернард стане новим генеральним директором, а Дуглас Карілло – директором зі стратегічного розвитку. Засновник Genesis Coin Еван Роуз буде виконувати функції технічного консультанта.

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник
Сторони угоди. Джерело: Yahoo Finance

Genesis Coin та Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Повідомляється про плани подальшого розвитку мережі. Сторони не розголошують деталі придбання бізнесу.

Глобальна мережа біткоїн-банкоматів

США залишаються беззаперечним світовим лідером за кількістю біткоїн-банкоматів. На сьогодні у країні нараховується майже 34 000 таких терміналів. До п’ятірки лідерів також входять Канада (2635), Іспанія (268), Австралія (240) та Польща (223).

В Україні наразі нараховується 36 біткоїн-банкоматів, а розвиток мережі уповільнився останнім часом через збройну агресію РФ. Ці термінали користуються популярністю через їхню зручність та можливість анонімного придбання BTC без KYC-верифікації.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка під час ведмежого ринку

Кількість біткоїн-банкоматів у світі продовжувала зростати останні пів року попри глибоку фазу ведмежого ринку, але темпи були невисокими. За шість місяців у світі з’явилися 94 термінали, у той час, як за першу половину 2022 року було відкрито понад 4000 біткоїн-банкоматів.

Читайте також: Біткоїн - гарна інвестиція?

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023