У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник

Засновники компанії Bitstop тепер контролюють 35% американського ринку біткоїн-банкоматів.

Засновники компанії Bitstop Ендрю Бернард та Дуглас Карілло стали власниками найбільшого у світі оператора біткоїн-банкоматів Genesis Coin. Деталі угоди наводить Bitcoin Magazine із посиланням на прес-релізи сторін.

Ендрю Бернард стане новим генеральним директором, а Дуглас Карілло – директором зі стратегічного розвитку. Засновник Genesis Coin Еван Роуз буде виконувати функції технічного консультанта.

У найбільшої мережі біткоїн-банкоматів змінився власник
Сторони угоди. Джерело: Yahoo Finance

Genesis Coin та Bitstop володіють понад 12 000 біткоїн-банкоматів у США. Повідомляється про плани подальшого розвитку мережі. Сторони не розголошують деталі придбання бізнесу.

Глобальна мережа біткоїн-банкоматів

США залишаються беззаперечним світовим лідером за кількістю біткоїн-банкоматів. На сьогодні у країні нараховується майже 34 000 таких терміналів. До п’ятірки лідерів також входять Канада (2635), Іспанія (268), Австралія (240) та Польща (223).

В Україні наразі нараховується 36 біткоїн-банкоматів, а розвиток мережі уповільнився останнім часом через збройну агресію РФ. Ці термінали користуються популярністю через їхню зручність та можливість анонімного придбання BTC без KYC-верифікації.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Динаміка під час ведмежого ринку

Кількість біткоїн-банкоматів у світі продовжувала зростати останні пів року попри глибоку фазу ведмежого ринку, але темпи були невисокими. За шість місяців у світі з’явилися 94 термінали, у той час, як за першу половину 2022 року було відкрито понад 4000 біткоїн-банкоматів.

Читайте також: Біткоїн - гарна інвестиція?

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024