Ізраїлю допоможуть біткоїнами

Ізраїлю допоможуть біткоїнами

Для швидкого збору коштів та допомоги постраждалим використають головний цифровий актив.

9 жовтня ізраїльська Біткоїн-спільнота оголосила про створення організації Crypto Aid Israel, яка збиратиме BTC для ізраїльських громадян, які потребують гуманітарної допомоги через початок війни з ХАМАС. Про це повідомляє CoinDesk.

Новостворена організація створить гаманець з мультипідписом, який контролюватиметься спільно кількома сторонами, для збору пожертв у біткоїнах та криптовалютах. Для підтвердження транзакції буде необхідно щонайменше чотири підписи з сімох можливих.

Наразі до альянсу входять Fireblocks, MarketAcross, Collider Ventures, CryptoJungle та Ізраїльська Блокчейн-Асоціація. Ізраїльські банки та інші фінансові установи з сектору традиційних фінансів також висловили бажання підтримати проєкт.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інші гуманітарні ініціативи

Допомога жителям Ізраїлю – це не перший випадок активного використання біткоїна для надання допомоги постраждалим від збройної агресії. Зокрема починаючи з лютого 2022 року, урядові та неурядові організації з України залучають допомогу на біткоїн-гаманці для протидії повномасштабному вторгненню РФ.

За цей період залучено понад $225 млн у біткоїнах та цифрових активах. Таким чином фінансуються як військові та гуманітарні потреби. Роль біткоїна у швидкому акумулюванні коштів на різні потреби у періоди війн та криз визнана на міжнародному рівні.

Переваги використання біткоїна

Біткоїн дозволяє здійснювати перекази коштів майже миттєво та з мінімальними комісіями. До того ж його блокчейн працює безперервно і без вихідних вже понад 10 років й не потребує посередників у вигляді банків. Відправники донатів також можуть досягти високого ступеня приватності за бажанням.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024