Ізраїлю допоможуть біткоїнами

Ізраїлю допоможуть біткоїнами

Для швидкого збору коштів та допомоги постраждалим використають головний цифровий актив.

9 жовтня ізраїльська Біткоїн-спільнота оголосила про створення організації Crypto Aid Israel, яка збиратиме BTC для ізраїльських громадян, які потребують гуманітарної допомоги через початок війни з ХАМАС. Про це повідомляє CoinDesk.

Новостворена організація створить гаманець з мультипідписом, який контролюватиметься спільно кількома сторонами, для збору пожертв у біткоїнах та криптовалютах. Для підтвердження транзакції буде необхідно щонайменше чотири підписи з сімох можливих.

Наразі до альянсу входять Fireblocks, MarketAcross, Collider Ventures, CryptoJungle та Ізраїльська Блокчейн-Асоціація. Ізраїльські банки та інші фінансові установи з сектору традиційних фінансів також висловили бажання підтримати проєкт.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Інші гуманітарні ініціативи

Допомога жителям Ізраїлю – це не перший випадок активного використання біткоїна для надання допомоги постраждалим від збройної агресії. Зокрема починаючи з лютого 2022 року, урядові та неурядові організації з України залучають допомогу на біткоїн-гаманці для протидії повномасштабному вторгненню РФ.

За цей період залучено понад $225 млн у біткоїнах та цифрових активах. Таким чином фінансуються як військові та гуманітарні потреби. Роль біткоїна у швидкому акумулюванні коштів на різні потреби у періоди війн та криз визнана на міжнародному рівні.

Переваги використання біткоїна

Біткоїн дозволяє здійснювати перекази коштів майже миттєво та з мінімальними комісіями. До того ж його блокчейн працює безперервно і без вихідних вже понад 10 років й не потребує посередників у вигляді банків. Відправники донатів також можуть досягти високого ступеня приватності за бажанням.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023