Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC

Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC

Сумарно пожертвувано $70 млн у біткоїнах і криптовалютах.

З моменту збройного вторгнення Росії в Україну на допомогу українській армії та постраждалим пожертвувано біткоїнів на суму $22,8 млн. Про це свідчать дані Chainalysis.

Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC
Донати у BTC та криптовалюті, які отримала Україна за рік. Джерело: Chainalysis.

Загалом Україна отримала пожертв у біткоїні та криптовалютах на $70 млн. Сума пожертв в ETH становила $28,98 млн, у USDT – $11,6 млн, USDC – $1,25 млн та DAI – $1,08 млн. В інших активах пожертв надійшло на суму $191 128.

Варто зауважити, що 80% усіх пожертв було перераховано Україні в перші місяці після 24 лютого 2022 року. Потім надходження коштів значно сповільнилося.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка роль Біткоїна у допомозі Україні

З початком російського вторгнення радикально змінилися потреби держави й суспільства – грошовий потік було зосереджено на протидії зовнішній агресії. У таких умовах головну роль став відігравати доступ до фінансових ресурсів з можливістю їх оперативно використовувати для військових і гуманітарних потреб.

Біткоїн довів свої чималі переваги у вирішенні невідкладних завдань. Державні та громадські організації успішно використовують BTC і цифрові активи для фінансування потреб Збройних сил України та цивільного населення.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023