Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC

Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC

Сумарно пожертвувано $70 млн у біткоїнах і криптовалютах.

З моменту збройного вторгнення Росії в Україну на допомогу українській армії та постраждалим пожертвувано біткоїнів на суму $22,8 млн. Про це свідчать дані Chainalysis.

Україна з початку війни отримала майже $23 млн донатів у BTC
Донати у BTC та криптовалюті, які отримала Україна за рік. Джерело: Chainalysis.

Загалом Україна отримала пожертв у біткоїні та криптовалютах на $70 млн. Сума пожертв в ETH становила $28,98 млн, у USDT – $11,6 млн, USDC – $1,25 млн та DAI – $1,08 млн. В інших активах пожертв надійшло на суму $191 128.

Варто зауважити, що 80% усіх пожертв було перераховано Україні в перші місяці після 24 лютого 2022 року. Потім надходження коштів значно сповільнилося.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка роль Біткоїна у допомозі Україні

З початком російського вторгнення радикально змінилися потреби держави й суспільства – грошовий потік було зосереджено на протидії зовнішній агресії. У таких умовах головну роль став відігравати доступ до фінансових ресурсів з можливістю їх оперативно використовувати для військових і гуманітарних потреб.

Біткоїн довів свої чималі переваги у вирішенні невідкладних завдань. Державні та громадські організації успішно використовують BTC і цифрові активи для фінансування потреб Збройних сил України та цивільного населення.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024