Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі

Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі

Воно стане другим Біткоїн-посольством Сальвадора, перше було відкрито у Лугано (Швейцарія).

Сальвадор планує відкрити посольство Біткоїна в американському штаті Техас. Про це у своєму Twitter повідомила посол Сальвадора у США Мілена Майорга.

Це буде друге таке «посольство» країни, перше Сальвадор відкрив у швейцарському Лугано.

Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі
Зустріч делегації Сальвадора із владою Техасу. Джерело: Twitter.

За словами посла, домовленості вдалося досягти під час зустрічі із заступником секретаря уряду Техасу Джо Еспарсою.

«Ми обговорили відкриття другого посольства Біткоїна та розширення проєктів комерційного та економічного обміну. 2022 року комерційний обмін між Сальвадором і Техасом становив $1,24 млрд».

Наскільки популярний Біткоїн у Техасі

Останнім часом більшість в уряді Техасу публічно виступає за Біткоїн, до того ж в штаті функціонує велика кількість майнінгового обладнання.

Однак часом у майнерів виникають проблеми. Так, на початку лютого майнерам у Техасі довелося призупинити видобуток монет через аномальну погоду. Крижаний шторм призвів до пошкодження обладнання та стрибка цін на електроенергію.

Шторм, що обрушився на американський штат Техас, залишив без світла понад 250 000 жителів, що спровокувало зростання цін на електроенергію. У зв'язку з цим місцеві майнери відключили своє обладнання заради зниження навантаження на електромережу.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Біткоїн і Сальвадор

Сальвадор був першою державою, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Міжнародний валютний фонд раніше попереджав Сальвадор про небезпеку використання біткоїна в платежах, але змушений був визнати, що ці ризики не виправдалися.

Проте у МВФ продовжують наполягати, що Сальвадору слід уникати фінансування покупок біткоїна за допомогою випуску токенізованих цінних паперів, оскільки це несе фіскальні ризики.

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023