Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі

Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі

Воно стане другим Біткоїн-посольством Сальвадора, перше було відкрито у Лугано (Швейцарія).

Сальвадор планує відкрити посольство Біткоїна в американському штаті Техас. Про це у своєму Twitter повідомила посол Сальвадора у США Мілена Майорга.

Це буде друге таке «посольство» країни, перше Сальвадор відкрив у швейцарському Лугано.

Сальвадор відкриє посольство Біткоїна в Техасі
Зустріч делегації Сальвадора із владою Техасу. Джерело: Twitter.

За словами посла, домовленості вдалося досягти під час зустрічі із заступником секретаря уряду Техасу Джо Еспарсою.

«Ми обговорили відкриття другого посольства Біткоїна та розширення проєктів комерційного та економічного обміну. 2022 року комерційний обмін між Сальвадором і Техасом становив $1,24 млрд».

Наскільки популярний Біткоїн у Техасі

Останнім часом більшість в уряді Техасу публічно виступає за Біткоїн, до того ж в штаті функціонує велика кількість майнінгового обладнання.

Однак часом у майнерів виникають проблеми. Так, на початку лютого майнерам у Техасі довелося призупинити видобуток монет через аномальну погоду. Крижаний шторм призвів до пошкодження обладнання та стрибка цін на електроенергію.

Шторм, що обрушився на американський штат Техас, залишив без світла понад 250 000 жителів, що спровокувало зростання цін на електроенергію. У зв'язку з цим місцеві майнери відключили своє обладнання заради зниження навантаження на електромережу.

Чи варто майнити біткоїн
Чи варто майнити біткоїн
Перший квартал 2021 року був ідеальним часом для майнерів біткоїна, але на зміну...
Ілля Гольдберг 30 листопада 2022

Біткоїн і Сальвадор

Сальвадор був першою державою, яка визнала біткоїн законним платіжним засобом. Міжнародний валютний фонд раніше попереджав Сальвадор про небезпеку використання біткоїна в платежах, але змушений був визнати, що ці ризики не виправдалися.

Проте у МВФ продовжують наполягати, що Сальвадору слід уникати фінансування покупок біткоїна за допомогою випуску токенізованих цінних паперів, оскільки це несе фіскальні ризики.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024