У Техасі майнери призупинили роботу через шторм

У Техасі майнери призупинили роботу через шторм

Аномальні погодні умови залишили без світла понад 250 000 жителів американського штату.

Біткоїн-майнерам у Техасі довелося призупинити видобуток монет через аномальну погоду. Крижаний шторм призвів до пошкодження обладнання та стрибка цін на електроенергію, пише Bloomberg.

Шторм, від якого зараз потерпає американський штат Техас, залишив без світла понад 250 000 жителів, що спровокувало зростання цін на електроенергію. У зв'язку з цим місцеві майнери відключили своє обладнання заради зниження навантаження на електромережу.

Крім цього, дехто з майнерів повідомив про пошкодження пристроїв, оскільки їхні майданчики не були пристосовані до суворих погодних умов.

«Роботу обладнання довелося скоротити на шість годин на день. Ми спостерігаємо 25-відсоткову втрату обчислювальної потужності», – розповів директор з маркетингу JDK Capital Кан Чжао, його компанія має дата-центр потужністю 20 МВт неподалік Далласа.

Майнінг і погана погода

Це не перший випадок, коли майнери через погану погоду припиняють роботу. Хешрейт мережі Біткоїна 24 грудня знизився на 38%, до 170,6 EH/s порівняно з 276,4 EH/s тижнем раніше.

Рекордно низькі температури та зимовий шторм викликали серйозні проблеми з електропостачанням у різних регіонах США. Великі майнінгові компанії у Техасі добровільно погодилися тимчасово відключити обладнання для забезпечення енергією побутових споживачів.

Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою BitPlates Domino
Як захистити свої біткоїни від надзвичайних ситуацій за допомогою BitPlates Domino
Збереження початкового числа відновлення біткоїн-гаманця має вирішальне значення...
Econoalchemist 18 серпня 2022

Зростання складності майнінгу

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна досягла 39,35 Т, що майже на 5% більше за показники двотижневої давності.

При цьому хешрейт мережі становить 294,98 EH/s. Зростання цих показників обумовлено збільшенням вартості BTC. Це, своєю чергою, призводить до підключення нового майнінгового обладнання, оскільки видобуток біткоїнів стає дедалі вигіднішим.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023