Wasabi Wallet припинить використання CoinJoin

Wasabi Wallet припинить використання CoinJoin

Розробники zkSNACKs змушені відмовитись від міксера через тиск з боку регуляторів.

Через тиск з боку регуляторів США розробник анонімного біткоїн-гаманця Wasabi Wallet компанія zkSNACKs незабаром припинить підтримувати сервіс CoinJoin. Про це заявив CEO zkSNACKs Макс Гіллебранд, передає Cointelegraph.

Зокрема Гіллебранд сказав, що закриття сервісу CoinJoin було необхідним, враховуючи відсутність ясності з боку США щодо правил, які стосуються Біткоїн-простору і використання інструментів, що підвищують конфіденційність.

Генеральний директор zkSNACKs заявив, що екосистема Біткоїна неминуче втрачає важливий сервіс, який допомагав користувачам здійснювати транзакції з підвищеною конфіденційністю за допомогою механізму CoinJoin. Гіллебранд також підтвердив, що Wasabi Wallet, гаманець, розроблений zkSNACKs, який поки що містить сервіс CoinJoin, згодом продовжить функціонувати як звичайний BTC-гаманець. Користувачі можуть генерувати приватні ключі для отримання та відправлення біткоїнів.

Попри закриття CoinJoin, клієнти Wasabi продовжать користуватися архітектурою фільтрації, а інтеграція з Tor все ще забезпечить певну конфіденційність.

«Природа блокчейну Біткоїна не дозволяє користувачам отримати повну конфіденційність без CoinJoin», – визнав Гіллебранд.

Раніше представники компанії zkSNACKs повідомили, що припинять використовувати CoinJoin з 1 червня.

Що таке CoinJoin

CoinJoin – це метод анонімізації транзакцій у мережі Біткоїна, який дозволяє кільком користувачам об'єднати свої транзакції в одну, щоб таким чином приховати джерела своїх коштів. Також він робить відстеження шляхів передачі біткоїнів між учасниками значно складнішим. У CoinJoin учасники вносять однакові суми біткоїнів, що призводить до того, що зовнішній спостерігач не може точно визначити, хто відправляв кошти після виконання транзакції.

Регулятори багатьох країнах намагаються боротися з використанням CoinJoin та подібних методів, оскільки впровадження анонімізуючих технологій ускладнює виконання нормативних вимог, пов'язаних з ідентифікацією учасників транзакцій, що викликає побоювання щодо можливості контролю за фінансовими потоками у Біткоїн-мережі.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Wasabi Wallet йде зі США

Через арешт розробників конфіденційного гаманця Samourai Wallet розробники схожого застосунку Wasabi Wallet вирішили вийти з американського ринку. В компанії zkSNACKs висловили занепокоєння, чи можуть вважатись провайдери некастодіальних гаманців законними компаніями, що надають грошові послуги.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024