Складність майнінгу продовжує зростати

Складність майнінгу продовжує зростати

Показник досягнув рівня 39,35 Т, що є історичним максимумом.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна досягла 39,35 Т, що майже на 5% більше показників двотижневої давності. Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу продовжує зростати
Рівні складності майнінгу та хешрейту

При цьому шехрейт мережі на рівні 294,98 EH/s. Зростання цих показників обумовлено збільшенням вартості BTC. Це, своєю чергою, веде до підключення нового майнінгового обладнання, оскільки видобуток біткоїнів стає дедалі вигіднішим.

Попереднє збільшення складності

Два тижні тому складність майнінгу біткоїна досягла 37,6 Т, що на 10,3% вище за показники попереднього перерахунку.

Таке зростання складності видобутку монет стало можливим завдяки підключенню до мережі обладнання великої кількості майнерів. Через це один блок видобувався у середньому за 9 хвилин 4 секунди замість нормативних 10 хвилин.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання курсу біткоїна

Курс біткоїна останнім часом демонструє значне зростання щодо долара США, закріпившись вище $23 000. Такий ривок дуже схожий на ситуацію, що спостерігалася на ринку BTC у 2019 році.

Крім потужного цінового імпульсу також простежуються подібні зміни у динаміці індикатора відносної сили ринку RSI. За кілька днів він перемістився із зони перепроданості до зони перекупленості (тобто з нижньої третини до верхньої).

NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023
Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023