Складність майнінгу продовжує зростати

Складність майнінгу продовжує зростати

Показник досягнув рівня 39,35 Т, що є історичним максимумом.

Після чергового перерахунку складність майнінгу Біткоїна досягла 39,35 Т, що майже на 5% більше показників двотижневої давності. Про це свідчать дані BTC.com.

Складність майнінгу продовжує зростати
Рівні складності майнінгу та хешрейту

При цьому шехрейт мережі на рівні 294,98 EH/s. Зростання цих показників обумовлено збільшенням вартості BTC. Це, своєю чергою, веде до підключення нового майнінгового обладнання, оскільки видобуток біткоїнів стає дедалі вигіднішим.

Попереднє збільшення складності

Два тижні тому складність майнінгу біткоїна досягла 37,6 Т, що на 10,3% вище за показники попереднього перерахунку.

Таке зростання складності видобутку монет стало можливим завдяки підключенню до мережі обладнання великої кількості майнерів. Через це один блок видобувався у середньому за 9 хвилин 4 секунди замість нормативних 10 хвилин.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Зростання курсу біткоїна

Курс біткоїна останнім часом демонструє значне зростання щодо долара США, закріпившись вище $23 000. Такий ривок дуже схожий на ситуацію, що спостерігалася на ринку BTC у 2019 році.

Крім потужного цінового імпульсу також простежуються подібні зміни у динаміці індикатора відносної сили ринку RSI. За кілька днів він перемістився із зони перепроданості до зони перекупленості (тобто з нижньої третини до верхньої).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024