Складність майнінгу зросла

Складність майнінгу зросла

Після незначної корекції складність майнінгу оновила історичний максимум.

Складність майнінгу біткоїна досягла 37,6 Т, що на 10,3% вище за показники попереднього перерахунку двотижневої давнини. Про це повідомляє BTC.com.

Таке зростання складності видобутку монет стало можливим через підключення до мережі обладнання значної кількості майнерів. Протягом останніх двох тижнів один блок видобувався у середньому за 9 хвилин 4 секунди замість нормативних 10 хвилин.

Складність майнінгу зросла
Динаміка складності майнінгу. Джерело: BTC.com

Цей показник дозволив оновити історичний максимум, що був досягнутий у другій половині листопада 2022 року (36,9 Т). За останні 10 перерахунків складність майнінгу зростала у шістьох випадках, і такий тренд може посилитися в умовах виходу з ведмежого ринку.

Доходи біткоїн-майнерів

Біткоїн-майнери минулого року отримали сукупні доходи у розмірі 327 000 BTC або $9,4 млрд. Порівняно з попереднім роком падіння становило 7% у BTC-вимірі та 44% у фіатному обчисленні.

У разі відновлення ринкового курсу BTC до докризового рівня доларові доходи майнерів відповідно скорегуються. Позитивна динаміка інвестицій в обладнання для майнінгу підтверджує очікування учасників ринку.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Резерви майнерів

Стабілізація ринку біткоїна дозволила майнерам перейти від розпродажу монет до їх накопичення. Так, від початку року вони додали 5000 BTC до своїх резервів. Таким чином, ведмежий тиск слабшає, а попит на монети відповідно зростає.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023