Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

З початку 2023 року фіатна вартість BTC зросла на понад 36%.

Курс біткоїна останнім часом демонструє значне зростання відносно долара США, закріпившись вище рівня у $22 700. Такий ривок дуже схожий на ситуацію, що спостерігалася на ринку BTC у 2019 році, повідомляє Cointelegraph.

Окрім потужного цінового імпульсу, також спостерігаються схожі зміни у динаміці індикатору відносної сили ринку RSI. За кілька днів він перемістився з зони перепроданості у зону перекупленості (тобто із нижньої третини у верхню).

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини
Динаміка курсу BTC/USD та індикатору RSI. Джерело: CoinTelegraph

Під час минулого циклу чотири роки тому цей імпульс дозволив забезпечити стале зростання ринку. Також значний вплив на ситуацію матимуть зміни у регуляторній політиці ФРС.

Підтримка китів

Закріплення BTC на поточних рівнях відбулося вперше з середини серпня під час нетривалого відновлення протягом ведмежого ринку. Великі китові адреси продовжують накопичувати монети останніми тижнями.

Зокрема власники адрес із балансом у 1000-10 000 BTC накопичили додатково понад 64 600 BTC за останні 15 днів. Таким чином вони створили додатковий попит на $1,5 млрд, що значною мірою пояснює позитивну динаміку ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Структура пропозиції монет

Близько 70% загальної пропозиції BTC залишається прибутковою наразі. Такий рівень зафіксований уперше за вісім місяців. У разі відсутності нових негативних шоків найближчими тижнями можна буде стверджувати про завершення ведмежого ринку цього циклу.

Читайте також: Порівняння Біткоїна та традиційних активів

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023