Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

З початку 2023 року фіатна вартість BTC зросла на понад 36%.

Курс біткоїна останнім часом демонструє значне зростання відносно долара США, закріпившись вище рівня у $22 700. Такий ривок дуже схожий на ситуацію, що спостерігалася на ринку BTC у 2019 році, повідомляє Cointelegraph.

Окрім потужного цінового імпульсу, також спостерігаються схожі зміни у динаміці індикатору відносної сили ринку RSI. За кілька днів він перемістився з зони перепроданості у зону перекупленості (тобто із нижньої третини у верхню).

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини
Динаміка курсу BTC/USD та індикатору RSI. Джерело: CoinTelegraph

Під час минулого циклу чотири роки тому цей імпульс дозволив забезпечити стале зростання ринку. Також значний вплив на ситуацію матимуть зміни у регуляторній політиці ФРС.

Підтримка китів

Закріплення BTC на поточних рівнях відбулося вперше з середини серпня під час нетривалого відновлення протягом ведмежого ринку. Великі китові адреси продовжують накопичувати монети останніми тижнями.

Зокрема власники адрес із балансом у 1000-10 000 BTC накопичили додатково понад 64 600 BTC за останні 15 днів. Таким чином вони створили додатковий попит на $1,5 млрд, що значною мірою пояснює позитивну динаміку ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Структура пропозиції монет

Близько 70% загальної пропозиції BTC залишається прибутковою наразі. Такий рівень зафіксований уперше за вісім місяців. У разі відсутності нових негативних шоків найближчими тижнями можна буде стверджувати про завершення ведмежого ринку цього циклу.

Читайте також: Порівняння Біткоїна та традиційних активів

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023