Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини

З початку 2023 року фіатна вартість BTC зросла на понад 36%.

Курс біткоїна останнім часом демонструє значне зростання відносно долара США, закріпившись вище рівня у $22 700. Такий ривок дуже схожий на ситуацію, що спостерігалася на ринку BTC у 2019 році, повідомляє Cointelegraph.

Окрім потужного цінового імпульсу, також спостерігаються схожі зміни у динаміці індикатору відносної сили ринку RSI. За кілька днів він перемістився з зони перепроданості у зону перекупленості (тобто із нижньої третини у верхню).

Біткоїн намагається повторити ривок чотирирічної давнини
Динаміка курсу BTC/USD та індикатору RSI. Джерело: CoinTelegraph

Під час минулого циклу чотири роки тому цей імпульс дозволив забезпечити стале зростання ринку. Також значний вплив на ситуацію матимуть зміни у регуляторній політиці ФРС.

Підтримка китів

Закріплення BTC на поточних рівнях відбулося вперше з середини серпня під час нетривалого відновлення протягом ведмежого ринку. Великі китові адреси продовжують накопичувати монети останніми тижнями.

Зокрема власники адрес із балансом у 1000-10 000 BTC накопичили додатково понад 64 600 BTC за останні 15 днів. Таким чином вони створили додатковий попит на $1,5 млрд, що значною мірою пояснює позитивну динаміку ринку.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Структура пропозиції монет

Близько 70% загальної пропозиції BTC залишається прибутковою наразі. Такий рівень зафіксований уперше за вісім місяців. У разі відсутності нових негативних шоків найближчими тижнями можна буде стверджувати про завершення ведмежого ринку цього циклу.

Читайте також: Порівняння Біткоїна та традиційних активів

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023