Сальвадор популяризуватиме циркулярні Біткоїн-економіки

Сальвадор популяризуватиме циркулярні Біткоїн-економіки

Учасники Bitcoin Beach Grants отримають доступ до освітніх ресурсів, грантового фінансування та наставництва.

Сальвадорська спільнота Bitcoin Beach у співпраці з низкою організацій оголосила про старт грантової програми Bitcoin Beach Grants, спрямованої на розвиток Біткоїн-економік замкнутого циклу (циркулярних) у всьому світі. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Ця ініціатива спрямована на підтримку нових циркулярних Біткоїн-економік, які прагнуть до зростання через місцеву Біткоїн-освіту, перехід на біткоїн-торгівлю та громадські ініціативи за допомогою Біткоїна.

Учасники Bitcoin Beach Grants отримають доступ до освітніх ресурсів, грантового фінансування та постійного наставництва для розвитку своїх місцевих ініціатив у сфері циркулярної економіки Біткоїна.

Учасники перед подачею онлайн-заявки візьмуть участь у серії онлайн-семінарів. А вже у фіналі глобальна оцінювальна комісія визначить одержувачів грантів. Детальна інформація про розклад семінарів, терміни подачі заявок та критерії фінансування незабаром буде доступна, згідно з оголошенням.

На цей грантовий раунд виділено 0,5 BTC (по курсу станом на сьогодні – $31 129), які будуть розподілені між 22 проєктами наступним чином: два гранти по 0,05 BTC; 10 грантів по 0,02 BTC; 10 грантів по 0,01 BTC.

Bitcoin Beach – як приклад до наслідування

Bitcoin Beach в Ель Зонте у Сальвадорі слугує ключовою моделлю для цієї ініціативи, будучи одним з піонерів Біткоїн-економік замкнутого циклу і впливаючи на прийняття Біткоїна в якості законного платіжного засобу у себе в країні.

Разом з краудфандинговою платформою Geyser та місією FBCE (Federation of Bitcoin Circular Economies) Bitcoin Beach сприятиме розвитку циркулярних економік на основі біткоїнів у всьому світі, цей грант має на меті повторити успіх сальвадорської спільноти у більшій кількості громад у всьому світові з урахуванням специфічних потреб та пріоритетів кожного регіону.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Біткоїн-освіта у Сальвадорі

За підтримки Bitcoin Beach у Сальвадорі торік стартувало навчання для 12-річних дітей основам Біткоїна. Школярів навчають здійснювати біткоїн-транзакції, а також розповідають, що таке гроші, та викладають економіку. Bitcoin Beach проводить навчання після уроків, допомагаючи дітям швидше освоїти BTC.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024