У школах Сальвадору вивчатимуть Біткоїн

У школах Сальвадору вивчатимуть Біткоїн

Нова програма навчання запроваджується з 2024 року. Її реалізує міністерство освіти разом із неурядовою організацією Mi Primer Bitcoin.

Сальвадор введе навчання Біткоїна у кожну державну школу в 2024 році. Про це повідомляє Bitcoin Magazine на своїй сторінці у соцмережі X (колишня Twitter).

Своєю чергою, як уточнює сальвадорська Біткоїн-компанія Volcano Energy, неурядова організація Mi Primer Bitcoin, яка відповідає за цю ініціативу, підписала угоду з міністерством освіти. У межах програми 150 вчителів державних шкіл навчатимуть технологій, пов'язаних із Біткоїном.

Ініціатива «Мій перший біткоїн» спрямована на те, щоб спочатку розповісти вчителям про основи Біткоїна, його переваги та ризики. Відтак викладачі мають передати ці знання своїм учням.

Мета ініціативи полягає в тому, щоб усі учні Сальвадору до закінчення середньої школи мали хоча б базове уявлення про Біткоїн.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Навчання у Сальвадорі

Також відомо, що в Сальвадорі спільнота Bitcoin Beach проводить позакласні заняття для 12-річних школярів, де їх навчають здійснювати біткоїн-транзакції, розповідають про гроші та економіку.

За словами активістів, подібні предмети у сучасних державних школах сьогодні не викладають.

У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі У Нігерії пропонують заборонити біткоїн-біржі Радник президента вважає, що торговельні майданчики негативно впливають на курс національної валюти. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
До Квона можуть екстрадувати до США До Квона можуть екстрадувати до США Відповідне рішення ухвалив Верховний суд Чорногорії. Однак його можуть оскаржити в апеляційному суді. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Том Лі очікує біткоїн по $150 000 Том Лі очікує біткоїн по $150 000 На думку аналітика, на зростання курсу вплинуть халвінг, що наближається, і пом'якшення грошово-кредитної політики. Володимир Гришенко 22 лютого 2024