У школах Сальвадору вивчатимуть Біткоїн

У школах Сальвадору вивчатимуть Біткоїн

Нова програма навчання запроваджується з 2024 року. Її реалізує міністерство освіти разом із неурядовою організацією Mi Primer Bitcoin.

Сальвадор введе навчання Біткоїна у кожну державну школу в 2024 році. Про це повідомляє Bitcoin Magazine на своїй сторінці у соцмережі X (колишня Twitter).

Своєю чергою, як уточнює сальвадорська Біткоїн-компанія Volcano Energy, неурядова організація Mi Primer Bitcoin, яка відповідає за цю ініціативу, підписала угоду з міністерством освіти. У межах програми 150 вчителів державних шкіл навчатимуть технологій, пов'язаних із Біткоїном.

Ініціатива «Мій перший біткоїн» спрямована на те, щоб спочатку розповісти вчителям про основи Біткоїна, його переваги та ризики. Відтак викладачі мають передати ці знання своїм учням.

Мета ініціативи полягає в тому, щоб усі учні Сальвадору до закінчення середньої школи мали хоча б базове уявлення про Біткоїн.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Навчання у Сальвадорі

Також відомо, що в Сальвадорі спільнота Bitcoin Beach проводить позакласні заняття для 12-річних школярів, де їх навчають здійснювати біткоїн-транзакції, розповідають про гроші та економіку.

За словами активістів, подібні предмети у сучасних державних школах сьогодні не викладають.

MicroStrategy купила ще 5445 BTC MicroStrategy купила ще 5445 BTC Купівля біткоїнів коштувала компанії $147 млн. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи Українських правоохоронців навчають відстежувати цифрові активи IRS спільно з компаніями CipherTrace та BlockTrace провели другий раунд навчання. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023