У Сальвадорі школярів вчать здійснювати BTC-транзакції

У Сальвадорі школярів вчать здійснювати BTC-транзакції

Діти також здобувають навички використання гаманців та роботи із цифровими грошима.

У Сальвадорі 12-річних школярів навчають здійснювати біткоїн-транзакції. Навчання проводить співтовариство Bitcoin Beach, повідомляє Cointelegraph.

За словами лідера спільноти Романа Мартінеса, раннє навчання Біткоїну, грошам та економіці може закласти підвалини для багатьох дітей із малозабезпечених сімей, яких він навчає, щоб вони мали кращі шанси на життя. Bitcoin Beach проводить навчання після уроків, допомагаючи дітям освоїти BTC.

«Щоп'ятниці ми відвідуємо школи для навчання роботі з біткоїнами, де розповідаємо про гроші та мрії, вчимо дітей реєструвати біткоїн-гаманець, допомагаємо отримати перші сатоші та здійснювати транзакції», – розповів Мартінес.

За його словами, у Bitcoin Beach приділяється велика увага навчанню дітей цифровим активам, грошам і банківській справі, оскільки ці предмети у школах майже не викладаються.

«Ніхто не вчить вас грошей. Ми виконуємо операції щодня, ми працюємо за гроші, ми накопичуємо гроші, але ніхто не вчить нас цього. Якщо ви хочете щось змінити, ви маєте дізнатися про гроші», – зазначив Мартінес.

Він вважає, що біткоїн – це «остання еволюція грошей», і якщо навчити дітей його переваг у поєднанні з іншими життєвими навичками, вони зможуть знайти кращі можливості для майбутнього працевлаштування.

Що таке фіатні гроші?
Що таке фіатні гроші?
Фіатні гроші – це платіжний засіб, не забезпечений матеріальним активом чи товар...
Bitcoin Magazine 01 серпня 2023

Економіка Сальвадору

У середині 2021 року влада Сальвадору оголосила біткоїн законним платіжним засобом. У результаті його держоблігації перевершили більшість ринків, що розвиваються, отримавши 2023 року дохідність у 70%.

Своєю чергою, потужне зростання економіки викликало інтерес інституційних інвесторів, таких як JP Morgan, Eaton Vance та PGIM Fixed.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023