У Сальвадорі школярів вчать здійснювати BTC-транзакції

У Сальвадорі школярів вчать здійснювати BTC-транзакції

Діти також здобувають навички використання гаманців та роботи із цифровими грошима.

У Сальвадорі 12-річних школярів навчають здійснювати біткоїн-транзакції. Навчання проводить співтовариство Bitcoin Beach, повідомляє Cointelegraph.

За словами лідера спільноти Романа Мартінеса, раннє навчання Біткоїну, грошам та економіці може закласти підвалини для багатьох дітей із малозабезпечених сімей, яких він навчає, щоб вони мали кращі шанси на життя. Bitcoin Beach проводить навчання після уроків, допомагаючи дітям освоїти BTC.

«Щоп'ятниці ми відвідуємо школи для навчання роботі з біткоїнами, де розповідаємо про гроші та мрії, вчимо дітей реєструвати біткоїн-гаманець, допомагаємо отримати перші сатоші та здійснювати транзакції», – розповів Мартінес.

За його словами, у Bitcoin Beach приділяється велика увага навчанню дітей цифровим активам, грошам і банківській справі, оскільки ці предмети у школах майже не викладаються.

«Ніхто не вчить вас грошей. Ми виконуємо операції щодня, ми працюємо за гроші, ми накопичуємо гроші, але ніхто не вчить нас цього. Якщо ви хочете щось змінити, ви маєте дізнатися про гроші», – зазначив Мартінес.

Він вважає, що біткоїн – це «остання еволюція грошей», і якщо навчити дітей його переваг у поєднанні з іншими життєвими навичками, вони зможуть знайти кращі можливості для майбутнього працевлаштування.

Що таке фіатні гроші?
Що таке фіатні гроші?
Фіатні гроші – це платіжний засіб, не забезпечений матеріальним активом чи товар...
Bitcoin Magazine 01 серпня 2023

Економіка Сальвадору

У середині 2021 року влада Сальвадору оголосила біткоїн законним платіжним засобом. У результаті його держоблігації перевершили більшість ринків, що розвиваються, отримавши 2023 року дохідність у 70%.

Своєю чергою, потужне зростання економіки викликало інтерес інституційних інвесторів, таких як JP Morgan, Eaton Vance та PGIM Fixed.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024