Зростання економіки Сальвадору привернуло увагу великих інвесторів

Зростання економіки Сальвадору привернуло увагу великих інвесторів

Держоблігації подорожчали на 70% після того, як країна прийняла біткоїн як законний платіжний засіб.

Сальвадор, який визнав біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, зазначив, що його держоблігація перевершила більшість ринків, що розвиваються, отримавши в 2023 році дохідність у 70%. Про це повідомляє Cointelegraph.

Масштабне зростання бондів привернуло увагу кількох інституційних гігантів, включаючи JP Morgan, Eaton Vance та PGIM Fixed, що спонукало президента Наїба Букеле сказати: «Я ж вам казав».

Головний технічний директор Bitfinex Паоло Ардоїно, коментуючи ситуацію, заявив, що прибутковість облігацій Сальвадору є чітким сигналом того, що інвестори підтримують фінансову політику уряду цієї країни.

«Будучи першою компанією, яка отримала ліцензію на випуск цифрових активів, ми спостерігаємо значний інтерес до відновлюваних джерел енергії, яких у країні вдосталь і які використовуються для майнінгу біткоїнів», – повідомив Ардоїно.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Біткоїн-запаси Сальвадору

Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом у середині 2021 року та почав накопичувати BTC з вересня 2021 року. Станом на квітень у країні зберігалося 2546 біткоїнів, згідно з даними Bloomberg. Цифрові активи було куплено за $108 млн.

У січні країна також погасила заборгованість з облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024
Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Один з найбільших швейцарських банків запустив біткоїн-послуги Клієнти можуть інвестувати в актив за допомогою онлайн-рахунку або застосунку PostFinance. Володимир Гришенко 21 лютого 2024