Зростання економіки Сальвадору привернуло увагу великих інвесторів

Зростання економіки Сальвадору привернуло увагу великих інвесторів

Держоблігації подорожчали на 70% після того, як країна прийняла біткоїн як законний платіжний засіб.

Сальвадор, який визнав біткоїн законним платіжним засобом у 2021 році, зазначив, що його держоблігація перевершила більшість ринків, що розвиваються, отримавши в 2023 році дохідність у 70%. Про це повідомляє Cointelegraph.

Масштабне зростання бондів привернуло увагу кількох інституційних гігантів, включаючи JP Morgan, Eaton Vance та PGIM Fixed, що спонукало президента Наїба Букеле сказати: «Я ж вам казав».

Головний технічний директор Bitfinex Паоло Ардоїно, коментуючи ситуацію, заявив, що прибутковість облігацій Сальвадору є чітким сигналом того, що інвестори підтримують фінансову політику уряду цієї країни.

«Будучи першою компанією, яка отримала ліцензію на випуск цифрових активів, ми спостерігаємо значний інтерес до відновлюваних джерел енергії, яких у країні вдосталь і які використовуються для майнінгу біткоїнів», – повідомив Ардоїно.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Біткоїн-запаси Сальвадору

Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом у середині 2021 року та почав накопичувати BTC з вересня 2021 року. Станом на квітень у країні зберігалося 2546 біткоїнів, згідно з даними Bloomberg. Цифрові активи було куплено за $108 млн.

У січні країна також погасила заборгованість з облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023