Держоблігації Сальвадору подорожчали на 62%

Держоблігації Сальвадору подорожчали на 62%

Економіка країни продемонструвала позитивну динаміку після того, як біткоїн став законним платіжним засобом.

Державні облігації Сальвадору продемонстрували стрімке зростання, попри ранні негативні прогнози рейтингового агентства Fitch. Про це повідомляє CoinDesk.

Згідно з ринковими даними, вартість облігацій Сальвадору протягом 2023 року зросла на 62% і зараз торгується на рівні 72 центів. За цей же час біткоїн подорожчав на 81%.

Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом у середині 2021 року та почав накопичувати BTC з вересня 2021 року. Станом на квітень у країні зберігалося 2546 біткоїнів, згідно з даними Bloomberg. Цифрові активи було куплено за $108 млн.

У січні країна також погасила заборгованість щодо облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Офіс Біткоїна у Сальвадорі

У листопаді 2022 року сальвадорська влада створила перший Державний офіс Біткоїна (ONBTC). Він має координувати всі місцеві проєкти, пов'язані з Біткоїном.

Також ONBTC займається розробленням, плануванням, програмуванням, координацією, аналізом та оцінкою планів, програм і проєктів, пов'язаних із Біткоїном, що впливає на зростання економіки.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024