Держоблігації Сальвадору подорожчали на 62%

Держоблігації Сальвадору подорожчали на 62%

Економіка країни продемонструвала позитивну динаміку після того, як біткоїн став законним платіжним засобом.

Державні облігації Сальвадору продемонстрували стрімке зростання, попри ранні негативні прогнози рейтингового агентства Fitch. Про це повідомляє CoinDesk.

Згідно з ринковими даними, вартість облігацій Сальвадору протягом 2023 року зросла на 62% і зараз торгується на рівні 72 центів. За цей же час біткоїн подорожчав на 81%.

Сальвадор оголосив біткоїн законним платіжним засобом у середині 2021 року та почав накопичувати BTC з вересня 2021 року. Станом на квітень у країні зберігалося 2546 біткоїнів, згідно з даними Bloomberg. Цифрові активи було куплено за $108 млн.

У січні країна також погасила заборгованість щодо облігацій на суму $800 млн, що, за прогнозами агентства Moody's, було неможливо зробити.

Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Що таке засіб заощадження? Детальний гайд
Дізнайтеся про ключові аспекти засобу заощадження та важливу роль, яку він відіг...
Bitcoin Magazine 03 травня 2023

Офіс Біткоїна у Сальвадорі

У листопаді 2022 року сальвадорська влада створила перший Державний офіс Біткоїна (ONBTC). Він має координувати всі місцеві проєкти, пов'язані з Біткоїном.

Також ONBTC займається розробленням, плануванням, програмуванням, координацією, аналізом та оцінкою планів, програм і проєктів, пов'язаних із Біткоїном, що впливає на зростання економіки.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023