У Сальвадорі з'явився Державний офіс Біткоїна

У Сальвадорі з'явився Державний офіс Біткоїна

ONBTC координуватиме роботу всіх проєктів, пов'язаних з Біткоїном.

Уряд Сальвадору створив Державний офіс Біткоїна (ONBTC), який координуватиме всі місцеві проєкти, пов'язані з Біткоїном. Про це повідомила юридична компанія Torres Legal.

Нова організація ONBTC проводитиме консультації пов'язані з Біткоїном з усіма зацікавленими сторонами, а також співпрацюватиме з іншими країнами щодо впровадження BTC.

Як заявив уряд Сальвадору, основним завданням ONBTC буде розробка, планування, програмування, координація, аналіз та оцінка планів, програм та проєктів, пов'язаних з Біткоїном, щоб сприяти економічному розвитку країни.

Через це відомство біткоїн-ентузіасти зможуть домовитися про зустріч із президентом Сальвадора Наїбом Букеле, щоб обговорити кроки, які допоможуть впровадити Біткоїн та блокчейн у різні сфери життя.

Крім того, ONBTC тісно співпрацюватиме з різними міністерствами для розробки адекватних нормативних положень, які регулюватимуть діяльність Біткоїн-компаній.Створення освітніх програм з блокчейну та Біткоїна для сальвадорців – теж одне з головних завдань ONBTC.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Який статус у Біткоїна в Сальвадорі

У вересні 2021 року Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом. У той же день уряд країни придбав 400 BTC. Сьогодні у холодних гаманцях Сальвадора зберігається близько 2400 BTC.

Узаконити біткоїн запропонував президент Сальвадора Наїб Букеле. Він вважає, що такий крок спростить громадянам країни, які живуть за її межами, здійснювати перекази своїм сім'ям.

До цього основною валютою Сальвадору був долар, а економіка країни залежала від переказів працівників з-за кордону.

Починаючи з 18 листопада, Сальвадор також почав щодня купувати по одному біткоїну. Президент вважає це правильним рішенням для покращення економіки країни.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023