У Сальвадорі з'явився Державний офіс Біткоїна

У Сальвадорі з'явився Державний офіс Біткоїна

ONBTC координуватиме роботу всіх проєктів, пов'язаних з Біткоїном.

Уряд Сальвадору створив Державний офіс Біткоїна (ONBTC), який координуватиме всі місцеві проєкти, пов'язані з Біткоїном. Про це повідомила юридична компанія Torres Legal.

Нова організація ONBTC проводитиме консультації пов'язані з Біткоїном з усіма зацікавленими сторонами, а також співпрацюватиме з іншими країнами щодо впровадження BTC.

Як заявив уряд Сальвадору, основним завданням ONBTC буде розробка, планування, програмування, координація, аналіз та оцінка планів, програм та проєктів, пов'язаних з Біткоїном, щоб сприяти економічному розвитку країни.

Через це відомство біткоїн-ентузіасти зможуть домовитися про зустріч із президентом Сальвадора Наїбом Букеле, щоб обговорити кроки, які допоможуть впровадити Біткоїн та блокчейн у різні сфери життя.

Крім того, ONBTC тісно співпрацюватиме з різними міністерствами для розробки адекватних нормативних положень, які регулюватимуть діяльність Біткоїн-компаній.Створення освітніх програм з блокчейну та Біткоїна для сальвадорців – теж одне з головних завдань ONBTC.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Який статус у Біткоїна в Сальвадорі

У вересні 2021 року Сальвадор визнав біткоїн законним платіжним засобом. У той же день уряд країни придбав 400 BTC. Сьогодні у холодних гаманцях Сальвадора зберігається близько 2400 BTC.

Узаконити біткоїн запропонував президент Сальвадора Наїб Букеле. Він вважає, що такий крок спростить громадянам країни, які живуть за її межами, здійснювати перекази своїм сім'ям.

До цього основною валютою Сальвадору був долар, а економіка країни залежала від переказів працівників з-за кордону.

Починаючи з 18 листопада, Сальвадор також почав щодня купувати по одному біткоїну. Президент вважає це правильним рішенням для покращення економіки країни.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023