Джек Дорсі вийшов з ради директорів BlueSky

Джек Дорсі вийшов з ради директорів BlueSky

Свого часу підприємець активно підтримував розвиток цієї децентралізованої соцмережі.

CEO компанії Block Джек Дорсі більше не є членом ради директорів децентралізованої соцмережі BlueSky. Про це повідомляє CoinDesk.

Дорсі хоч не назвав причин свого рішення, проте у суботньому дописі на X закликав своїх підписників використовувати «технологію свободи», і не залежати від корпорацій, які «надають вам права».

Команда BlueSky подякувала Дорсі за участь у проєкті та допомогу з фінансуванням. Зараз компанія шукає нового члена правління.

Дорсі свого часу активно підтримував децентралізовані соціальні мережі. Зокрема це стосується і платформи Nostr, якій він пожертвував 14 біткоїнів у 2022 році (приблизно $245 000 по курсу на той час).

Що треба знати про BlueSky

Проєкт BlueSky стартував у 2019 році за підтримки соцмережі Twitter, яку очолював на той момент Джек Дорсі. Початковою метою проєкту була розробка нового стандарту децентралізованих соціальних мереж.

Дорсі залишив Twitter наприкінці 2021 року і зайняв місце члена ради директорів BlueSky. Згодом ця соцмережа стала однією з основних альтернатив X, особливо для тих, хто був розчарований її новим власником Ілоном Маском.

Крім Дорсі, до правління BlueSky увійшли автор технологій Jabber/XMPP Джеремі Міллер і CEO BlueSky Джей Грабер.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Чим ще займаються компанії Дорсі

Минулого місяця технологічна компанія Block, якою керує Джек Дорсі, успішно завершила розробку 3-нанометрового (нм) чипа для майнінгу біткоїнів. Окрім чипа, Block також оголосив про розробку повної «системи майнінгу біткоїнів», спрямованої на розв'язання проблем, з якими стикаються майнінг-оператори, і підтримку децентралізації майнінгу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024