Біткоїн-кит «прокинувся» після 13 років бездіяльності

Біткоїн-кит «прокинувся» після 13 років бездіяльності

Користувачі помітили у мережі транзакцію на $44 млн.

Біткоїн-кит, який не виявляв активності близько 13 років, нещодавно зробив BTC-переказ на суму понад $44 млн на невідому адресу. Переміщення старих монет помітив біткоїнер Vivek, про що 6 травня написав на своїй сторінці у соціальній мережі X.

«Старий біткоїн-гаманець, який зберігав монети з 2011 року, щойно переказав BTC на суму $44 млн», – написав Vivek.

Він додав, що користувач купив ці 687 біткоїнів, коли вони ще коштували по $2, та дочекався, щоб переказати їх по курсу $65 000. Зауважимо, що від учора біткоїн подешевшав на 1,35% до позначки $63 500.

Активність китів

Після халвінгу активізувались великі інвестори. Зокрема, 20 квітня з невідомої адреси переказали 162,42 BTC, що еквівалентно близько $10,6 млн. Але тоді ці дії не викликали зміни курсу біткоїна.

Така стійкість свідчить про обережний підхід інвесторів, які очікують подальшого розвитку подій, перш ніж робити значні ринкові кроки. Як вважають аналітики, ця тенденція відображає еволюцію статусу біткоїна як зрілого активу, коли кожна подія халвінгу сприяє поступовому зниженню волатильності ринку.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з курсом BTC

Більшу частину минулого тижня біткоїн торгувався у боковому каналі в районі $62 000. Проте 1 травня ведмеді змогли перехопити ініціативу, що призвело до падіння курсу на 8% нижче $59 000. Та згодом ціна головного цифрового активу змогла все ж таки відновитися до $65 000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024