Revolut запустив біткоїн-біржу

Revolut запустив біткоїн-біржу

Торговий майданчик стягуватиме з покупця 0,09% комісії.

Компанія Revolut запустила біткоїн-біржу Revolut X, яка розрахована на професійних трейдерів. Про це повідомляє CoinDesk.

Лондонська компанія Revolut, яка має понад 40 млн клієнтів по всьому світу, розробила Revolut X, щоб конкурувати з провідними криптобіржами. Про наміри щодо торгової платформи було повідомлено ще у лютому.

Автономна біржа покликана заохотити користувачів торгувати через неї, а не купувати й продавати через застосунок Revolut, пропонуючи нижчі комісії. Згідно з повідомленням, біржа запровадила нульову комісію щодо продавця і стягуватиме 0,09% з покупця.

Хоча деякі банки пропонують клієнтам торгівлю цифровими активами в тій чи іншій формі, проте Revolut є одним з перших, хто створив для цього окремий майданчик.

Що таке Revolut

Revolut — це фінансовий сервіс, який надає користувачам можливості мобільного банкінгу та інтеграцію з біткоїном. Заснований у 2015 році у Великій Британії, Revolut пропонує низькі комісії за обмін валют та перекази.

Користувачі Revolut можуть купувати, зберігати та обмінювати біткоїни та інші криптовалюти прямо через мобільний додаток, що робить цифрові активи доступнішими для широкого кола людей. Крім того, сервіс пропонує традиційні банківські продукти, такі як дебетові картки, страхування, кредити, а також інноваційні фінансові рішення.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Банки та ринок біткоїна

Щоб залишатися у тренді, банки вимушені інтегрувати біткоїн-послуги. Нещодавно стало відомо, що один з найбільших банків Німеччини Landesbank Baden-Württemberg уклав угоду з кастодіальною компанією Bitpanda. Це дозволить фінансовій установі пропонувати клієнтам послуги зі зберігання цифрових активів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024