Податкова Австралії вимагає від бірж дані 1,2 млн клієнтів

Податкова Австралії вимагає від бірж дані 1,2 млн клієнтів

Відомство хоче знати дати народження, акаунти у соцмережах та номера телефонів.

Австралійське податкове управління (ATO) звернулося до місцевих біткоїн-бірж із запитом надати персональні дані 1,2 млн користувачів. Про це повідомило агентство Reuters.

Ці дані допоможуть податківцям виявити трейдерів, які, можливо, не сплатили податки за свої криптовалютні операції, згідно з повідомленням, опублікованим минулого місяця. ATO шукатиме персональні дані, включаючи дату народження користувачів, акаунти в соціальних мережах і номери телефонів, а також дані, пов'язані з транзакціями, такі як адреси гаманців, тип торгівлі монетами й реквізити банківських рахунків.

Для австралійських регуляторів цифрові валюти є активами, що підлягають оподаткуванню, на відміну від інших іноземних валют. Це вимагає від трейдерів сплачувати податок на приріст капіталу з прибутку від продажу біткоїнів та криптовалют.

Запити податківців збіглися з активністю на ринку цифрових валют через зростання котирувань основних монет.

Регулювання в Австралії

Федеральний уряд Австралії 16 жовтня 2023 року представив законопроєкт про «Регулювання платформ цифрових активів», згідно з яким від біткоїн-бірж вимагатимуть наявність ліцензії на надання фінансових послуг. Згідно з поясненнями представників влади, нова нормативна база спрямована на усунення шкоди, яку завдають споживачам під час використання цифрових активів.

Згідно з новими правилами, будь-яка біткоїн-біржа, яка володіє понад $3,2 млн (5 млн австралійських доларів) або понад $946 (1500 австралійських доларів) на одну особу, має отримати ліцензію Австралійської комісії з цінних паперів та інвестицій (ASIC).

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Підготовка до запуску біткоїн-ETF

Інтерес до біткоїна стрімко зростає в Австралії останнім часом. Тому місцеві компанії готуються представити серію спотових біржових фондів на основі біткоїна на своїй головній фондовій біржі ASX до кінця 2024 року.

Зокрема представити власні продукти планують такі гравці, як VanEck Associates Corp. та BetaShares Holdings Pty.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024