Австралія готується до запуску спотових біткоїн-ETF

Австралія готується до запуску спотових біткоїн-ETF

Нові біржові продукти на основі цифрового активу можуть з’явитися вже цього року.

Австралія готується представити серію спотових біржових фондів (ETF) на основі біткоїна на своїй головній фондовій біржі ASX до кінця 2024 року. Про це повідомляє Bitcoinist.

Найбільші гравці фінансової індустрії, такі як VanEck Associates Corp. та BetaShares Holdings Pty, планують представити власні продукти. Австралійська фондова біржа (ASX), як очікується, незабаром схвалить ці ETF.

Це рішення відображатиме глобальні тенденції, особливо в Сполучених Штатах та ЄС. Такі інвестиційні компанії як BlackRock та Fidelity Investments лідирують у залученні капіталу до подібних фондів.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Вплив на ринок Австралії

Особи, які беруть участь у пенсійних програмах в Австралії, можуть стати активними покупцями нових спотових біткоїн-фондів. Приблизно 25% пенсійних активів країни управляються через самокеровані пенсійні програми, які дозволяють людям обирати інвестиції. Клієнти цих програм розглядаються як потенційні ключові вкладники до нових спотових ETF у країні.

Хоча попередні спроби запустити подібні продукти на менших платформах, таких як CBOE Australia, зіткнулися з проблемами, перехід на більш відому біржу ASX має збільшити залучення інвесторів і забезпечити приплив капіталу.

Біткоїн-банкомати в Австралії

Інтерес до біткоїна стрімко зростає в Австралії останнім часом. Зокрема країна увійшла до трійки лідерів у світі за кількістю активних біткоїн-банкоматів. Їх тепер налічується більше за 1000, що більше, ніж в усіх азійських країнах разом узятих. Наразі в Австралії працюють 10 операторів таких терміналів, які й контролюють місцевий ринок.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024