В Австралії вже більш ніж 1000 біткоїн-банкоматів

В Австралії вже більш ніж 1000 біткоїн-банкоматів

Країна посіла третє місце у світі після США та Канади за кількістю таких пристроїв.

Кількість активних біткоїн-банкоматів в Австралії станом на 24 квітня перевищила 1000 пристроїв. Про це повідомляє Cointelegraph.

Так, кількість біткоїн-банкоматів в Австралії склала 1002 штук, що робить цю країну третьою після Сполучених Штатів Америки й Канади, яка досягла цього показника.

Згідно з даними Coin ATM Radar, США розмістили свої перші 1000 банкоматів у листопаді 2017 року, тоді як Канада досягла цього ж показника в січні 2021 року.

Історично Австралія була неактивним ринком для біткоїн-банкоматів. Однак з кінця 2022 року їх використання почало зростати в геометричній прогресії завдяки участі приватних фірм.

У квітні 2023 року кількість таких пристроїв в Австралії перевищила аналогічний показник в Азії, яка включає такі великі економіки, як Китай, Японія, Сінгапур та Індія.

За нинішніх темпів встановлення банкоматів Австралія має всі шанси випередити Європу, яка має 4,3% (1617 апаратів) від загальної кількості біткоїн-банкоматів.

Потенціал австралійського ринку

Сьогодні в Австралії проживають близько 27 млн осіб, а кількість біткоїн-банкоматів перевищила 1000 штук, якими керують усього 10 операторів, згідно з даними Coin ATM Radar.

Враховуючи ситуацію американський оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot оголосив про плани щодо розширення своєї присутності на міжнародному ринку та про поставку 125 пристроїв до Австралії у другому кварталі 2024 року.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Хто з виробників банкоматів працює в Австралії

Торік офіційно розпочав роботу в Австралії виробник біткоїн-банкоматів ByteFederal. Екосистема компанії включає низку власних продуктів та послуг, таких як мережа Smart Kiosk, цифровий гаманець, торговельні термінали тощо.

У компанії пообіцяли дотримуватись нормативно-правових вимог.


Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024