Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання

Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни за готівку у фізичних місцях по всьому світу.

Що таке біткоїн-банкомат?

Біткоїн-банкомат – це автомат, який купує або продає біткоїни за гроші. Ці банкомати виглядають як традиційні, але вони не підключаються до банківського рахунку. Натомість вони з’єднують клієнта з біткоїн-біржою.

Біткоїн-банкомати можуть бути швидким і простим способом купити біткоїни, а також вони є одним із найбільш конфіденційних способів зробити це. Деякі біткоїн-банкомати навіть надають можливість купувати біткоїни за готівку, не вимагаючи банківського рахунку.

Коротка історія біткоїн-банкоматів

Перший біткоїн-банкомат був встановлений у жовтні 2013 року у Ванкувері, Канада. Автомат дозволяв людям обмінювати канадські долари на біткоїни. Відтоді кількість біткоїн-банкоматів різко зросла.

Загальна кількість біткоїн-банкоматів у світі перевищує 39 000. Більшість із них знаходиться у Північній Америці.

Як працюють біткоїн-банкомати?

Біткоїн-банкомати працюють підключаючись до біткоїн-біржі. Коли ви використовуєте біткоїн-банкомат, автомат видає вам гроші в обмін на ваш біткоїн або біткоїн в обмін на ваші гроші. Курс біткоїна буде залежати від поточного ринкового курсу на момент транзакції.

Які є типи біткоїн-банкоматів?

Загалом існує два основних типи біткоїн-банкоматів: односторонні та двосторонні. Односторонні біткоїн-банкомати дозволяють лише купувати біткоїни, а двосторонні дозволяють купувати та продавати.

Які переваги використання біткоїн-банкоматів?

Біткоїн-банкомати мають кілька переваг:

- Вони швидкі та прості у використанні – ви можете почати працювати з ними за лічені хвилини.

- Вони більш конфіденційні – вам не завжди потрібно надавати автомату багато особистої інформації. Деяким для здійснення транзакцій потрібен лише номер мобільного телефону, що дозволяє використовувати другий «анонімний» номер телефону.

- Вони зручні – їх можна використовувати будь-коли, вдень чи вночі.

Які недоліки використання біткоїн-банкоматів?

Біткоїн-банкомати також мають деякі недоліки:

- Вони можуть бути дорогими – деякі автомати стягують високі комісії (до 20%) за кожну транзакцію.

- Вони можуть бути не у вашому районі – автомати, як правило, зосереджені в містах і місцях з найбільшою кількістю населення.

- Вони не завжди надійні – відомо, що деякі автомати виходять з ладу або навіть зникають.

Де і як знайти біткоїн-банкомат?

Якщо ви хочете знайти біткоїн-банкомат недалеко від вас, для цього є чудовий ресурс Rockitcoin.com. Просто введіть своє місцеперебування, щоб побачити всі автомати поблизу.

Як користуватися біткоїн-банкоматом?

Користуватися біткоїн-банкоматом відносно просто. Просто виконайте такі дії:

1. Знайдіть автомат поблизу.

2. Вставте готівку в автомат (сума буде конвертована в біткоїн за поточним ринковим курсом).

3. Введіть в автомат адресу свого гаманця (туди буде надіслано біткоїни).

4. Підтвердьте операцію.

5. Заберіть готівку або біткоїни.

Які потрібно вчинити дії, щоб надіслати комусь кошти через біткоїн-банкомат?

Якщо ви хочете надіслати комусь гроші через біткоїн-банкомат, виконайте такі дії:

1. Знайдіть автомат поблизу.

2. Введіть суму коштів, яку ви хочете надіслати (сума буде конвертована в біткоїни за поточним ринковим курсом).

3. Введіть в автомат адресу гаманця одержувача.

4. Підтвердьте операцію.

5. Одержувач отримає біткоїни на свій гаманець.

Як зняти кошти з біткоїн-банкомата?

Якщо ви хочете зняти кошти в біткоїн-банкоматі, виконайте такі дії:

1. Знайдіть автомат поблизу.

2. Введіть суму біткоїнів, яку ви хочете продати (сума буде конвертована в гроші за поточним ринковим курсом).

3. Введіть в автомат адресу свого гаманця.

4. Підтвердьте операцію.

5. Отримайте готівку в автоматі.

Яка комісія за використання біткоїн-банкомата?

Комісія біткоїн-банкомата може відрізнятися залежно від автомата та місця розташування, але зазвичай вона становить близько 5-8%. Деякі пристрої також можуть стягувати додаткові комісії, таку як «мережева комісія», яка надходить операторам самої мережі Біткоїна, а не біржі.

Чи безпечні біткоїн-автомати?

Біткоїн-банкомати загалом безпечні у використанні, але надходили повідомлення про шахрайство та крадіжки. Буде корисно пошукати відгуки та інформацію про репутацію автомата перед його використанням.

Висновок

Біткоїн-банкомати є зручним способом купівлі та продажу біткоїнів, але вони пов’язані з деякими ризиками. Обов’язково користуйтеся автоматами від авторитетних компаній, які не вимагають надсилати гроші на гаманець третьої сторони.

Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами Сім порад для подорожей з Біткоїн-ключами У міру того, як Біткоїн стає все більш інтегрованим у повсякденне життя, ознайомтеся з деякими простими порадами, які допоможуть зберегти ваш біткоїн під час подорожей. Unchained Capital 18 травня 2024
Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Топ-10 порад щодо мультипідпису для новачків Як використовувати мультипідпис, щоб усунути окремі точки відмови та підвищити безпеку ваших біткоїн-активів. Unchained Capital 05 травня 2024
Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Гайд із самостійного зберігання біткоїна для майнерів Отримавши важко зароблену винагороду за видобуток біткоїна, майнери повинні вирішити, як зберігати свої прибутки. Це докладний посібник із самостійного зберігання для тих, хто забезпечує роботу мережі Біткоїна. Unchained Capital 28 квітня 2024