Виробник біткоїн-банкоматів ByteFederal розпочав роботу в Австралії

Виробник біткоїн-банкоматів ByteFederal розпочав роботу в Австралії

Екосистема підприємства охоплює низку власних продуктів і послуг, таких як мережа Smart Kiosk, цифровий гаманець і торговельні термінали.

Виробник біткоїн-банкоматів ByteFederal офіційно розпочав роботу в Австралії. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

«Запуск ByteFederal Australia знаменує важливу віху в нашій місії з демократизації доступу до екосистеми цифрових активів. Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам безперешкодний, безпечний та зручний доступ у динамічний світ криптовалют і блокчейн-технологій», – заявив керуючий директор ByteFederal Australia Алек Трпкоскі.

Виходячи на австралійський ринок, ByteFederal заявляє, що неухильно дотримується найвищих стандартів дотримання нормативно-правових вимог і користувачі можуть бути впевнені, що діяльність компанії прозора й укріплена надійними протоколами безпеки.

Екосистема компанії включає низку власних продуктів та послуг, таких як мережа Smart Kiosk, цифровий гаманець, торговельні термінали тощо. Австралійська компанія ByteFederal заявляє, що створює «установу майбутнього», покликану запропонувати персоналізований та орієнтований на клієнта підхід до економіки цифрових активів.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Яка ситуація з біткоїн-банкоматами у світі

Варто наголосити, що Австралія входить до трійки лідерів із розміщення біткоїн-банкоматів. Станом на початок літа тут розміщувалося 463 пристрої.

Очолюють рейтинг США (розмістили 30 014 одиниць пристроїв – 84,7% від загальної кількості) та Канада (з 2740 пристроями – 7,6% від загальної кількості).

Серед виробників банкоматів лідирує General Bytes із 10 109 пристроями (28,8%). Далі BitAccess (6913, 19,7%) та Genesis Coin (6596, 18,8%).

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024