Bitcoin Depot виходить на австралійський ринок

Bitcoin Depot виходить на австралійський ринок

Оператор біткоїн-банкоматів планує поставити до країни 125 пристроїв.

Американський оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot оголосив про плани щодо розширення своєї присутності на міжнародному ринку та поставку 125 пристроїв до Австралії у другому кварталі 2024 року. Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

«Це стратегічне розширення в Австралію знаменує важливий крок для нас, завдяки якому наші біткоїн-банкомати виходять на ще не освоєний ринок зі значним потенціалом і нижчою конкуренцією», – заявив генеральний директор Bitcoin Depot Брендон Мінц.

Варто зазначити, що в Австралії сьогодні проживають близько 27 млн осіб, а кількість працюючих біткоїн-банкоматів на даний час становить близько 950 штук, якими керують усього 10 операторів, згідно з даними Coin ATM Radar. Тому Bitcoin Depot побачив потенціал для розвитку.

Після постачання в Австралію Bitcoin Depot зможе похвалитися найбільшим парком встановлених банкоматів за всю свою історію, зміцнюючи свої позиції як провідного оператора BTM у Північній Америці.

Про компанію Bitcoin Depot

Bitcoin Depot – компанія, заснована в 2016 році, яка встановлює біткоїн-банкомати в різних місцях по всьому світу. Вона є одним із провідних постачальників пристроїв у Північній Америці.

Однією з переваг Bitcoin Depot є її велика мережа банкоматів, яка покриває безліч локацій. Це дозволяє користувачам легко обмінювати готівку на біткоїн, і навпаки.

За останніми даними, компанія керує 7392 банкоматами та володіє 19,9% часткою ринку.

Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомат – простий посібник із використання
Біткоїн-банкомати дозволяють користувачам купувати, а іноді й продавати біткоїни...
Еліс Маккензі 15 серпня 2022

Активність на ринку біткоїн-банкоматів

Зростання курсу біткоїна вище за історичний максимум привело до того, що за три місяці 2024 року в світі було встановлено 1469 біткоїн-банкоматів. Характерно, що за цей час у 2023 році було демонтовано близько 3000 пристроїв.


Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024