На тлі нових рекордів BTC зростає кількість біткоїн-банкоматів

На тлі нових рекордів BTC зростає кількість біткоїн-банкоматів

За три місяці 2024 року у світі встановили 1469 таких пристроїв.

За три місяці 2024 року у світі було встановлено 1469 біткоїн-банкоматів, тоді як у 2023 році за цей самий час було демонтовано понад 3000 пристроїв. Про це свідчать дані сервісу CoinATMRadar, повідомляє Cointelegraph.

«Це виглядає дуже позитивно, оскільки індустрія продовжує демонструвати значне зростання числа біткоїн-банкоматів», – прокоментував ситуацію генеральний директор Bitcoin Depot Брендон Мінц.

За його словами, зростання курсу біткоїна вище за історичний максимум стало стимулом і для встановлення нових біткоїн-банкоматів. Мінц зазначає, що «на пізніших етапах циклу, особливо в період FOMO (страху втрачених можливостей), який тільки починається», відбувається різке зростання прийняття біткоїна.

«Ми ще навіть не дійшли до халвінгу», – сказав він, згадавши про подію, заплановану на кінець квітня, коли винагорода за видобуток блоку Біткоїна буде скорочена на 50%.

Що стосується схвалених на початку року американським регулятором спотових біржових біткоїн-фондів, Мінц не сумнівається в тому, що ETF також впливає на ринок біткоїн-банкоматів.

«Ми розглядаємо це як зовсім іншу клієнтську базу. Поки що багато хто з наших клієнтів здійснюють операції переважно готівкою або лише готівкою, оскільки вони не мають банківських рахунків або не користуються ними», – сказав він.

Позиції Bitcoin Depot

Оператор біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot є лідером на ринку біткоїн-банкоматів, його виручка за 2023 рік зросла на 7% і становила $689 млн, хоча чистий прибуток зменшився на 54%, до $1,6 млн.

Компанія також придбала 900 пристроїв для встановлення їх у першому кварталі 2024 року, а також планує запустити ще 940 банкоматів у цілодобових магазинах у 24 штатах США.

За даними CoinATMRadar, на сьогоднішній день Bitcoin Depot встановила 7377 пристроїв. Найближчий конкурент компанії Coinflip має 4231 пристрій.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Поганий початок року

Кількість встановлених біткоїн-банкоматів на початок 2024 року зменшилась на 11,1% порівняно з початком 2023 року. Ця статистика суперечить десятирічній тенденції, згідно з якою на початку кожного року кількість встановлених біткоїн-банкоматів збільшувалася.

На США припадає 82% усіх пристроїв у світі. Водночас Австралія, Канада, Іспанія та Польща також стабільно збільшують кількість банкоматів.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024