У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%

У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%

Нігерійці купують BTC по $38 000 у зв’язку з ажіотажним попитом і фінансовими проблемами у країні.

Централізовані біржі Нігерії (зокрема, NairaEX) продають 1 BTC за ціною у 17,8 млн найр, що складає понад $38 000 за поточним курсом. Про це повідомляє Cointelegraph.

Нігерія також зараз лідирує у світі за пошуковими запитами «Як купити біткоїни». Частота запитів перевищує другу країну на цей момент (Камерун) у понад три рази. Отже, громадяни країни активно переводять свої заощадження у BTC.

У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%
Пошукові запити щодо купівлі BTC. Джерело: Google Trends

Жителі Нігерії готові придбати біткоїни із націнкою у 60% у відповідь на неконтрольовану інфляцію та фінансові проблеми у країні. Вони не довіряють фінансовим ініціативам уряду з підтримки національної грошової одиниці.

Регуляторні обмеження у Нігерії

Уряд обмежив зняття готівкових коштів з банкоматів країни. Наразі ліміт становить 20 000 найр на день (близько $43,5). Обмеження на тиждень складають 100 000 найр (близько $217), що не задовольняє попит населення.

Центробанк країни також випустив нові деноміновані банкноти та вимагає всіх громадян обміняти їх не пізніше 10 лютого. Спроби обмежити готівкові розрахунки викликають значний супротив у жителів країни.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит інституціоналів

У той час як попит серед нігерійців спостерігається переважно серед приватних власників монет, інституціонали також демонструють зростання інтересу до BTC. Наразі 85% торговельного обсягу з купівлі біткоїнів припадає на цю категорію інвесторів, що сприяє стрімкому відновленню ринкової вартості BTC від початку року.

Читайте також: Основні характеристики Біткоїна

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023