У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%

У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%

Нігерійці купують BTC по $38 000 у зв’язку з ажіотажним попитом і фінансовими проблемами у країні.

Централізовані біржі Нігерії (зокрема, NairaEX) продають 1 BTC за ціною у 17,8 млн найр, що складає понад $38 000 за поточним курсом. Про це повідомляє Cointelegraph.

Нігерія також зараз лідирує у світі за пошуковими запитами «Як купити біткоїни». Частота запитів перевищує другу країну на цей момент (Камерун) у понад три рази. Отже, громадяни країни активно переводять свої заощадження у BTC.

У Нігерії біткоїн продається з націнкою у 60%
Пошукові запити щодо купівлі BTC. Джерело: Google Trends

Жителі Нігерії готові придбати біткоїни із націнкою у 60% у відповідь на неконтрольовану інфляцію та фінансові проблеми у країні. Вони не довіряють фінансовим ініціативам уряду з підтримки національної грошової одиниці.

Регуляторні обмеження у Нігерії

Уряд обмежив зняття готівкових коштів з банкоматів країни. Наразі ліміт становить 20 000 найр на день (близько $43,5). Обмеження на тиждень складають 100 000 найр (близько $217), що не задовольняє попит населення.

Центробанк країни також випустив нові деноміновані банкноти та вимагає всіх громадян обміняти їх не пізніше 10 лютого. Спроби обмежити готівкові розрахунки викликають значний супротив у жителів країни.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Попит інституціоналів

У той час як попит серед нігерійців спостерігається переважно серед приватних власників монет, інституціонали також демонструють зростання інтересу до BTC. Наразі 85% торговельного обсягу з купівлі біткоїнів припадає на цю категорію інвесторів, що сприяє стрімкому відновленню ринкової вартості BTC від початку року.

Читайте також: Основні характеристики Біткоїна

Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Клієнти найбільшого банку Бразилії зможуть торгувати BTC Фінустанова має намір розвивати біткоїн-послуги, попри посилення регулювання в країні. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Riot Platforms придбає у MicroBT партію «асіків» за $290 млн Усі роботи з розгортання та налаштування обладнання завершаться у 2025 році. Продуктивність обладнання компанії має перевищити 38 EH/s. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF BlackRock отримав «стартовий капітал» для біткоїн-ETF Інвестори виявляють інтерес до нового біржового продукту від керуючого активами. Дмитро Харьков 05 грудня 2023