Вийшов Біткоїн-гайд для громадських організацій

Вийшов Біткоїн-гайд для громадських організацій

В ньому систематизовано викладено основні підходи до залучення грантів і отримання фінансової допомоги.

Human Rights Foundation та Bitcoin Policy Institute представили новий Біткоїн-гайд для громадських організацій, який дозволить розширити використання BTC у некомерційних цілях. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter директор зі стратегічного розвитку Human Rights Foundation Алекс Гладштейн.

Розробка цього гайду стала відповіддю Біткоїн-ком’юніті на блокування рахунків правозахисних організацій у Нігерії, Індії та інших країнах. За таких умов виникає попит на децентралізовану та вільну від цензури платіжну систему, яка може виконувати гуманітарну місію.

Новий Біткоїн-гайд для некомерційних організацій. Джерело: Алекс Гладштейн.
Новий Біткоїн-гайд для некомерційних організацій. Джерело: Алекс Гладштейн.

Гайд включає покрокові рекомендації щодо використання біткоїна для отримання коштів без загроз для приватності одержувачів. У ньому наведено вичерпну інформацію щодо програмного забезпечення, рекомендованих біткоїн-гаманців та інших методів для захисту персональних даних та збереження приватності.

Приклади використання

У гайді розглядаються конкретні ситуації вдалого застосування Біткоїн-технологій у Республіці Тонго, Венесуелі, Україні, Еритреї та Нігерії у контексті отримання й використання BTC.

Його автори зазначають, що гайд може стати у пригоді активістам, громадським та недержавним організаціям, агенціям із міжнародної допомоги та навіть урядам під час виконання гуманітарних місій. Більшість методів, що наведені у гайді не потребують верифікації (KYC/AML) й можуть бути ефективно використані навіть за умов жорсткої цензури у країні.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Біткоїн-освіта

У світі стрімко зростає попит на якісну Біткоїн-освіту для різних верств населення та категорій бізнесу. Зокрема централізовані біржі пропонують власні курси, а Bitcoin Magazine інтегрує онлайн та офлайн освітні можливості. Україна також демонструє прогрес у цьому плані. Зокрема вже анонсовано новий магістерський курс про Біткоїн та блокчейн на базі Києво-Могилянської академії.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023