У Києво-Могилянській академії навчатимуть Біткоїну та блокчейну

У Києво-Могилянській академії навчатимуть Біткоїну та блокчейну

Відповідний меморандум університет підписав з біткоїн-біржею WhiteBIT.

Національний університет «Києво-Могилянська Академія» та біткоїн-біржа WhiteBIT підписали меморандум про співпрацю, в межах якого будуть створені нові освітні програми про Біткоїн та блокчейн. Про це повідомляється на офіційному сайті університету.

«Ми розпочинаємо роботу над створенням першої в Україні та Східній Європі магістерської програми з блокчейн-технології, а також відповідної сертифікатної програми. Спільно з нашими партнерами ми інтенсифікуємо освітній процес, допомагаючи молоді опанувати новітні технології», – заявив президент Києво-Могилянській академії Сергій Квіт.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Співробітництво університету та WhiteBIT також передбачає спільну діяльність у галузі розвитку блокчейн-технологій, регулювання віртуальних активів та обігу біткоїна та криптовалют, проведення тематичних заходів та іншу наукову, методичну, освітню та інформаційну взаємодію.

«Щоб скористатись усіма можливостями, що відкриваються перед людством, молоде покоління українців має вчасно отримати вичерпні та фахові знання про новітні технології. Тому WhiteBIT та Могилянка домовилися про створення освітньої екосистеми, завдяки якій студенти й усі охочі здобуватимуть відповідну сучасну інформацію та навички», – прокоментував СЕО WhiteBIT Володимир Носов.

Навіщо потрібна Біткоїн-освіта

Як писав Bitcoin Magazine, потреби в якісній Біткоїн-освіті зростають пропорційно популярності Біткоїна в усьому світі. На сьогодні різноманітні асоціації, біржі та громадські організації долучилися до створення освітнього контенту про Біткоїн. Щоправда, у тих країнах, де біткоїн має статус законного платіжного засобу, цей процес організований більш систематично та ефективно.

У будь-якому разі, інтеграція онлайн та офлайн-заходів може призвести до максимальних позитивних результатів у довгостроковому періоді. Україна має інтегрувати передовий досвід, який існує у різних країнах світу, а також адаптувати його під власні потреби.

Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Найчастіше біткоїни в Україні декларують правоохоронці Серед усіх поданих декларацій на частку співробітників поліції та прокуратури припадає понад 22%. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
MicroStrategy придбала ще 3000 BTC MicroStrategy придбала ще 3000 BTC Усього компанії вдалося накопичити 193 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 26 лютого 2024
У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу У Riot Platforms назвали головні загрози для майнінгу Одним із факторів ризику стала триваюча світова криза, пов'язана з виробництвом і доставкою чипів для «асіків». Володимир Гришенко 26 лютого 2024