Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Акції майнерів дорожчають через Трампа, Terraform Labs виплатить $4,5 млрд штрафу, кити активно накопичують BTC, новий гаманець від Trezor, найбільший банк Бразилії дозволив біткоїн-торгівлю, канадська DeFi-компанія купує BTC,  Riot Platforms намагається поглинути Bitfarms.

Акції майнерів подорожчали через Трампа

Акції майнінгових компаній різко подорожчали у середу, 12 червня, після того, як кандидат у президенти США Дональд Трамп пообіцяв підтримати видобуток біткоїнів в країні.

Політик зокрема заявив, що хоче, аби «весь залишок біткоїнів був видобутий у США, а країна стала енергодомінуючою».

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд

Компанія Terraform Labs, яка була заснована До Квоном, погодилася сплатити $4,47 млрд штрафу після досягнення угоди з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) через шкоду, яку вона заподіяла своїм інвесторам.

Згідно із запропонованим рішенням, Terraform виплатить $3,58 млрд у вигляді компенсації, $420 млн у вигляді цивільного штрафу. Крім того, Квон не зможе обіймати керівні посади у будь-яких публічних компаніях.

Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму

Накопичення біткоїнів великими власниками («китами») досягло майже чотирирічного максимуму, що востаннє спостерігалося у 2020 році.

Кити накопичують біткоїни темпами, що нагадують бичачий тренд 2020 року. Це накопичення, яке зараз є найвищим за останні два місяці, призвело до нового історичного максимуму їхнього балансу в біткоїнах, зауважили аналітики.

Trezor представив новий гаманець

Виробник апаратних гаманців Trezor в межах заходу BTC Prague 2024 представив нові продукти: нову флагманську модель Safe 5 і програму Trezor Expert.

Пристрої Trezor мають відкритий вихідний код, що означає, що вони більш відкриті для спільноти та проходять аудит, тому вразливості можуть бути виявлені та виправлені швидше.

Клієнти найбільшого банку Бразилії тепер можуть торгувати BTC

Найбільший банк у Латинській Америці Itaú Unibanco відкрив доступ до торгівлі біткоїнами для всіх клієнтів своєї інвестиційної платформи Íon.

Для того, щоб почати торгувати біткоїнами, треба для початку встановити застосунок Íon на свій гаджет. Рішення банку про надання можливості BTC-торгівлі було прийнято після щотижневих опитувань клієнтів, які схвально виказали своє ставлення щодо головного цифрового активу.

Канадська DeFi-компанія придбала 110 BTC

Канадська технологічна компанія DeFi Technologies придбала 110 BTC за $7,7 млн і збирається зробити біткоїн резервним активом.

Компанія також повідомляє, що активи під управлінням (AUM) її «дочки» Valour Digital Securities Limited станом на 31 травня 2024 року склали 837 млн канадських доларів ($607 млн). Ця компанія є провідним емітентом біржових продуктів (ETP), які забезпечують спрощений доступ до цифрових активів.

Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms

Американська майнінгова компанія Riot Platforms придбала ще понад 1,4 млн акцій конкурента з Канади Bitfarms за ціною близько $2,70 за акцію, заплативши $3,87 млн.

Тепер Riot Platforms володіє 57,62 млн акцій Bitfarms, або близько 14%. Це черговий крок цієї компанії у спробі поглинання Bitfarms.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024