Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд

До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором.

Компанія Terraform Labs, яка була заснована До Квоном, погодилася сплатити $4,47 млрд штрафу після досягнення угоди з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) через шкоду, яку вона заподіяла своїм інвесторам. Про це повідомляє The Block.

«Запропоноване рішення за згодою сторін враховує масштаби цього шахрайства, накладаючи значні виправні, каральні та стримувальні заходи, включаючи багатомільярдні судові рішення проти відповідачів, а також забезпечує значне і швидке відшкодування для інвесторів, які колективно втратили мільярди, коли схема відповідачів зазнала краху», - йдеться в заяві SEC.

Terraform та її співзасновник До Квон досягли принципової угоди з американським регулятором наприкінці травня. Згідно із запропонованим рішенням, Terraform виплатить $3,58 млрд у вигляді компенсації, $420 млн у вигляді цивільного штрафу. Крім того, Квон не зможе обіймати керівні посади у будь-яких публічних компаніях.

«У разі затвердження запропоноване рішення стане безпомилковим стримувальним сигналом не тільки для тих, хто займається зухвалими неправомірними діями, але і для всіх тих, хто намагається ухилитися від вимог федерального законодавства про цінні папери, розробляючи нові стандарти поведінки для криптоактивів, які підпадають під дію федерального законодавства про цінні папери», - повідомили у SEC.

Що буде з Terraform Labs

Генеральний директор Terraform Labs Кріс Амані заявив, що фірма планує припинити свою діяльність та продати свої проєкти в екосистемі Terra, включаючи Pulsar Finance, Station Wallet і Enterprise DAO.

«TFL завжди мала намір розпастися в якийсь момент, і цей момент настав. Ми повністю згортаємо свою діяльність», – заявив Амані.

Він також розповів, що фірма збирається спалити всі неінвестовані токени Luna. Блокчейни Terra і Terra Classic можуть продовжувати працювати під контролем спільноти.

«Спільнота повинна буде взяти на себе право власності на мережу», - зауважив Амані, пропонуючи модель управління під керівництвом спільноти, яка може переосмислити те, як блокчейн-проєкти будуть працювати після кризи.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Де зараз перебуває До Квон

Наразі До Квон перебуває у в’язниці у Чорногорії. Тут він опинився через невдалу спробу втекти в іншу країну за підробленими документами. У в’язниці Квон чекає на рішення про екстрадицію до США або на батьківщину у Південну Корею для пред'явлення кримінальних звинувачень.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024