Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму

Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму

Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі.

Накопичення біткоїнів великими власниками («китами») досягло майже чотирирічного максимуму, що востаннє спостерігалося у 2020 році. Про це повідомляє Cointelegraph з посиланням на дослідження компанії Bitfinex.

«Кити накопичують біткоїни темпами, що нагадують бичачий тренд 2020 року. Це накопичення, яке зараз є найвищим за останні два місяці, призвело до нового історичного максимуму їхнього балансу в біткоїнах», - зауважили аналітики Bitfinex.

На їх думку, такі фактори, як очікуване зниження процентних ставок у США і збільшення обсягів купівлі біткоїнів інституційними інвесторами, можуть призвести до подальшого зростання курсу BTC.

«Забігаючи наперед, можна сказати, що кілька факторів потенційно можуть відновити висхідну траєкторію біткоїна. До них відносяться збільшення середньоденної купівельної активності біткоїн-фондів, зниження тиску на продаж з боку довгострокових власників і зростання ліквідності, яке може бути викликане очікуваним зниженням ставки», - повідомили експерти.

Що таке стратегія Hodl

Стратегія Hodl полягає у довгостроковому утриманні біткоїнів незалежно від коливань ринку. Вона передбачає, що інвестори не продають свої активи навіть у періоди значних спадів чи волатильності, очікуючи на довгострокове зростання вартості біткоїна.

Ця стратегія базується на вірі в те, що біткоїн як цифрове золото з часом ставатиме дедалі ціннішим через обмежену пропозицію та попит, що зростає.

Hodl підходить для інвесторів, які переконані у фундаментальній цінності біткоїна і готові витримати короткострокові ризики заради потенційно великих прибутків у майбутньому. Вона стала популярною серед ентузіастів як спосіб захисту від ринкової паніки та імпульсивних рішень.

Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Ви купили біткоїни: де та як їх тепер зберігати
Після того як ви купили свої перші біткоїни на біткоїн-біржі або лише збираєтесь...
Ігор Королишин 04 жовтня 2022

Активність біткоїн-китів

Останніми днями активність біткоїн-китів помітно зросла. При цьому, аналітики фіксують переміщення біткоїнів, які не рухались по кілька років. 11 червня невідомий користувач переказав 8000 BTC на суму $536,5 млн з гаманця холодного зберігання біржі Coinbase після понад п'яти років бездіяльності.

Неактивні адреси з великими запасами BTC, які раптово стають активними, можуть свідчити про продаж активів, особливо якщо вони переходять на біржові депозитні адреси.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024