Канадська DeFi-компанія придбала 110 BTC

Канадська DeFi-компанія придбала 110 BTC

DeFi Technologies буде використовувати біткоїн як основний резервний актив.

Канадська технологічна компанія DeFi Technologies придбала 110 BTC за $7,7 млн і збирається зробити біткоїн резервним активом. Про це повідомляється у пресрелізі фірми.

«DeFi Technologies прийняла біткоїн як основний резервний актив та придбала 110 біткоїнів для реалізації своєї бізнес-стратегії, яка відображає впевненість у біткоїні як захисті від грошового знецінення й у розширенні потенціалу компанії», - йдеться у повідомленні.

Компанія також повідомляє, що активи під управлінням (AUM) її «дочки» Valour Digital Securities Limited станом на 31 травня 2024 року склали 837 млн канадських доларів ($607 млн). Ця компанія є провідним емітентом біржових продуктів (ETP), які забезпечують спрощений доступ до цифрових активів.

Ціна акцій DeFi Technologies підскочила минулої п'ятниці, 7 червня, на 11,11%, закінчивши торгову сесію на позначці $1,3. З початку 2024 року ціна акцій вже зросла на 145%.

Що ще треба знати про DeFi Technologies

Компанія DeFi Technologies, що займається фінансовими технологіями, працює над зближенням традиційних фінансових ринків зі світом децентралізованих фінансів (DeFi). DeFi Technologies залишається прихильником новаторських технологій у галузі та прагне демократизувати доступ до майбутнього фінансів для інвесторів у широких масштабах.

Через значну різницю у вартості між біткоїном і традиційними активами DeFi Technologies вважає, що біткоїн обіцяє приносити значні прибутки, оскільки його використання продовжує розширюватися.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які компанії також запроваджують Біткоїн-стратегію

Окрім DeFi Technologies, японська медична компанія Metaplanet Inc також прийняла біткоїн як основний резервний актив і спрямовує надлишковий грошовий потік на накопичення BTC.

Представники фірми повідомили 11 червня про придбання 23,25 BTC на суму у понад $1,5 млн. Загалом резерви компанії виросли до 141,07 BTC, що еквівалентно $9,6 млн.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024